Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

ecoTomek, ktoś chce zdrowo zarobić. Metr bieżący rurki z tworzywa kosztuje około 2,50 do 4,- w zależności od średnicy. Koszt wykonania wykopu położenia rury i zasypania (1 dzień pracy- 10-12 godz. x 80,-) plus robocizna ludzka i złączki itp. razem nie powinny przekroczyć 1500,-zł.

 

Wszystko się zgadza ale wodociągi chcą mnie namówić na kawałek wodociągu (nie indywidualnego przyłącza) więć wszystkie koszty będą wyższe: większe przekroje, droższy projekt, dwie nawiertki + jakiś hydrant na końcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje namiary na hurtownie instalacyjne

Jedne z większych i całkiem możliwe że i cenowo jakiś upust można wynegocjować szczegóły na priv

1. TADMAR ul. Lutycka 11 (na Woli) tel. 8496810

2. TADMAR ul. Michała (na terenie Centry) tel. 6503424

3. BIMS PLUS ul. Wichrowa

 

Jeżeli będę w czymś mógł pomóc to zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie hurtownie instalacyjne polecić mogę Economy na Świetlanej i jej kierownika (kontakt na priv). Kupiłem tam wszystko, w najniższych możliwych do uzyskania cenach i na warunkach super-dogodnych. Z całej mojej historii budowania podaję dalej bez wahania może pięć kontaktów, a to jeden z nich

udanych negocjacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oorbus, GRATULACJE !!!!

Gdzie sie nie spojrzeć rodza sie dzieci! tylko u nas jakoś tak cicho w tej materii... No cóz nie od razu Kraków zbudowano....

Nnatasza, ja też chodziłam z moim synkiem na basen. My zaczęliśmy jak Pawełek miał prawie 4 miesiące i chodzimy do tej pory. Teraz moje dziecię ma 4 lata i juz startuje w zawodach! Na razie są to zawody dla maluszków ale zawsze. Czuje smak rywalizacji no i medal dostanie (dostaja wszystkie dzieciaczki - ale to fatastycznie motywuje do dalszych treningów) :D Już dwa medale wisza w domu i oba złote :D :wink: Fantastyczna sprawa - polecam wszystkim rodzicom !!

 

mr.moonlight - to ty żyjesz ??!! Napisz choc parę słów jak się mieszka i w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MHAL - z tym basenem to naprawdę świetna sprawa. Mała szybciej się rozwija (już chce siadać i trzymana za ręce stoi na nóżkach - obawiam się, czy to nie za szybko ale za nic nie można jej powstrzymać), nie przeziębia się (gołe nóżki i głowa to u nas norma - chociaż co trzecia napotkana, obca! osoba zwraca mi uwagę, że dziecko jest za lekko ubrane i mi je "tyka" :evil: , by sprawdzić czy nie jest chłodna - A NIE JEST). Zawody to jest myśl - już rośnie nam druga OTYLIA :wink:

 

RYBY - świetne tempo :D, Zośka ma prawie 7kg i coś zaczyna marudzić przy butli.... chyba zaczynają wychodzić jej ząbki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...