Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Tak nieraz przeglądam grupę wielkopolską i się zastanawiam skąd ta nazwa. W większości pojawiają się tu osoby z Poznania lub prawie Poznania = najbliższe okolice.

Szukałęm ludzi z mojej okolicy ale nic z tego. Czy jest ktoś z Międzychodu lub okolic? To jeszcze Wielkopolska.

 

Pozdrawiam

 

Rafałek - przedstawia Ci się autorka tego wątku. Matko, jak długo mnie tu nie było :D

Kiedy zakładałam wątek - chyba rok temu albo 100 lat temu :o był tylko wątek grupa wrocławska i chciałam zaakacentować nasz region. Do Poznania mam daleko 90km, ale do Wrocławia chyba jeszcze więcej 120 - więc sobie nazwałam wielkopolska. :D

Geograficznie przynależę do Wielkopolski - po wyzwoleniu spod wojewódxtwa kaliskiego :D

Tak więc nie martw się, nie budują tylko w Poznaniu.

Buduję i buduję - już drugi roczek, za miesiąc wprowadzka. Mam domek z silki właśnie, białej łupanej - wygląda pieknie.

 

Ciekawa jestem co mi się ukaze z boku, jakim bywalcem jestem, nie pisałam tu dawno. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna mi matka, co swe gniazdo na miesiące opuszcza :o :D :D

 

Nie potrafię Nataszo pomóc, chętnie sama chciałabym to wiedzieć. :)

 

Od kilku dni usilnie też próbuję się dowiedzieć jakimi środkami najlepiej wybejcowac/woskować/olejowac/lakierować (niepotrzebne skreślić- sama nie wiem co) sosnowe deski. Nie chciałabym aby pożółkły jak mają zwyczaj robic sosnowe. Kusi mie bejcowanie na niebiesko z białą pastą - ale nie wiem jak to ugryźć. :-? Może ma ktoś z was w tym doświadczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Design

Na Cienistej to Macleanek buduje.

A my to zdecydowanie bliżej Ciebie. Jadąc ul Nową, skrecasz w prawo za ostatnim betonowym ogrodzeniem i jakieś 100 metrów w polu jest nasza działka.

Lub jeżeli pójdziesz tą ślepą ulicą obok Ciebie w kierunku Wir, to powinienes wpaść dokładnie na nas.

pozdrówka.

Hania i Maciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...