Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

Ryby

Widzielismy wczoraj wasz domek,rosnie blyskawicznie i wyglada na spory Rzeczywiscie bliziutko do nas,jak staniesz u siebie na gorze to na pewno zobaczysz kominy i szczyty,teraz czekamy na dach.A propo masz juz jakiegos ciesle-dekarza na oku bo u nas ciagle casting trwa :D.Pozdrawiamy

Ewa i Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Oj głupie te nasze i przyszłe gminy.

Najpierw się wyzbędą, potem im ludzi z obsługi AQUANET zwolni i bezrobocie powiększy, a na koniec kochane miasto Poznań, które brnie w długi sprzeda (tak jak PEC Francuzom, ci już wykupują w sąsiednich powiatach dawniejszych członków WPEC-u nie licząc Karolina) i dopiero taniec się zacznie.

 

A swoją drogą ciekawe czy jakby napisać zbiorowy protest to Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta to co by to dało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryby

Widzielismy wczoraj wasz domek,rosnie blyskawicznie i wyglada na spory Rzeczywiscie bliziutko do nas,jak staniesz u siebie na gorze to na pewno zobaczysz kominy i szczyty,teraz czekamy na dach.A propo masz juz jakiegos ciesle-dekarza na oku bo u nas ciagle casting trwa :D.Pozdrawiamy

Ewa i Jacek

 

Taki duży to się tylko wydaje, ma 93 metry powierzchni użytkowej a ten strych to nie będzie wykorzystany przez kilka ładnych lat.

A ja muszę przyznać, że myślałem, że Wasz dom to inny na Polnej.

A faktycznie z góry od nas duuuużo widać.

 

Dzisiaj właśnie zdecydoweałem się na cieślę-dekarza.

Za nasz dach, dwuspadowy, beż żadnych okien dachowych weźmie 36 zł/m2 na gotowo.

 

Mam tez namiary na innych, którzy biorą 35 - 40 zł/m2 na gotowo tj. ciesielka+dekarka.

Wieczorem Wam prześlę.

A co kładziecie na dachu?

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wielkopolan po długiej przerwie.

NARESZCIE!!!!!!!!!!! :p :p :p MIESZKAM!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Przeprowadzka już tydzień temu, ale dopiero teraz dorwałem się do internetu żeby się pochwalić. I chwalę się - jest bosko. To powietrze, widoki za oknem (jeszcze nie wszyscy się wybudowali), a z drugiej strony - zmęczenie po maratonie pracy przed przeprowadzką, sama przeprowadzka i teraz "wychodzenie" z kartonów i koszy może zwalić z nóg (schudłem 5-6kg w ciągu ostatniego miesiąca, a nie byłem specjalnie zwalisty). Teraz mam jeszcze zajęcie na kilka miesięcy z domem - dłubaninki typu listwy przypodłogowe, kontakty, lampy, podbitka, podjazdy, taras, ogrodzenie... o jeżu, nie wiedziałem że tego aż tyle. A potem zapominam wszystko co wiem o budowaniu i uczę się ogrodnictwa.

Budowa trwała 10 miesięcy i był to piękny czas. Wam wszystkim życzę podobnych emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja Wielkopolanie

ja też ruszam z budową (Swarzędz-Garby)

Miałem zacząć w przyszłym roku, ale już nie mogę wytrzymać i zrobię chociaż stan zerowy.

Pozwolenie już dostałem (po roku starań) i tak się ucieszyłem że zaraz je podarłem (podczas kserowania).

Ponieważ lada tydzień będę kupował materiały doradźcie gdzie beton, bloczki betonowe, stal zbrojeniowa są najtańsze (z góry dziękuję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Tomek!

Jeśli budujesz się w Garbach to beton masz u Staniewskiego (Stanbud), ja od niego brałem do Kamionek. Nie wiem, czy robi też bloczki. Co do stali, ja kupowałem gotowe zbrojenie w postaci "belek" czyli pręty powiązane ze strzemionami, w Butransie ul. Wołkowyska (od Majakowskiego koło Malty), ale to chyba nie jest najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...