Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

Witajcie. Budujemy się w Skórzewie. Aktualnie szukamy ekipy do ocieplenia poddasza i zrobienia sufitów podwieszanych. Druga ekipa potrzebna do ocieplenia domu z zewnątrz. Czy forumowicze bardziej zaawansowani w budowie mogą kogoś polecić? Najchętniej ekipa, nie jedna osoba, bo z racji grożby mieszkania w zimie pod chmurką, dosyć nam się spieszy. Ekipy (obie) potrzebne od początu października. pozdrawiam, Agnieszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam

 

czy ktoś z obecnych tu poznaniakow budowal z solbetu/lub podobnego na zaprawie klejowej?

 

czy jest coś, co powinienem wiedzieć odnoiśnie cen w okolicach poznania? ;-)

 

bedę wdzięczny za namiary na tanią hurtownię - trochę obdzwoniłem, ale może ktoś ma ciekawszą ofertę?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów po wakacjach!

Niestety budowa (?) nie idzie najlepiej w czerwcu umawiałem się z wykonawcą na stan surowy, w przeddzień podpisania umowy gość zrezygnował a ja zostałem z ręką w ... :(

 

 

jarekp

przeczytałem ze stawiłaś dom z Silki w Poznaniu

możesz mi dać namiar na wykonawców??

Wykonawcy z którymi rozmawiam deklarują termin na październik :(

Trochę późno!!

 

Pozdrawiam Wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margolcia,

 

mam od 2 lat piec Vitodens 200 sterowany pogodowo z zasobnikiem 150 l i mieszaczem. Żadnych problemów. Mój serwisant bardzo sobie chwali te piece. Są podobno bezawaryjne. Na razie mogę to tylko potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my nadal czekamy na cieślę, który wejdzie dopiero w poniedziałek. Może to i lepiej, gdyż pierwszy transport drewna dotrał wczoraj a dzisiaj dostałem sms-a, że w tartaku awaria i kolejna partia dojedzie jutro. :evil:

Mam nadzieję, że do soboty wszystko będzie na miejscu.

 

pozdrówka dla wszystkich Wielkopolan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, gdyby ktoś jeszcze miał namiary na ekipy do ocieplania z zewnątrz i sufitów, będę wdzięczna.

Loniu - nie znam jeszcze Skórzewa, ale chyba budujemy się niedaleko od Ciebie (wydaje mi się, że kojarzę Akacjową).

To jest róg Wrzosowej a Lawendowej, dosyć duży dom z podwójnym garażem w bryle.

Jesteśmy na etapie dachu (dekarze).

pozdrowienia,

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedzi w zakresie stolarki okiennej :D

 

Myślę, że za trzy tygodnie zamkniemy budynek. Na marginesie, swojego dekarza nikomu bym nie poleciła. Już 2 miesiąc kończy i nie może skończyć :evil:

Poszukuję inspektora budowlanego i ekipy od pracy wykończeniowych: ocieplenie poddasza, ścianki działowe g-k. Czy możecie polecić solidną ekipę od ocieplania budynku i tynków zew.?

Czy, aby nie za dużo życzeń na raz :roll:

 

Pozdrawiam i życzę wytrwałości w budowaniu – nam niekiedy jej już b. brakuje

ebi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, potrzebuję pomocy !!!

Moja Mama robi remont w mieszkaniu (Poznań), musi skończyć przed 1 września i potrzebuje montera od zabudowy typu Komandor lub Senator. "Fachowiec" wystwił ją do wiatru, w piątek powiedział jej, że ma pogrzeb :lol: :x a dzisiaj poprostu nie odbiera telefonu. Czy możecie polecić uczciwych fachowców. Liczę na Waszą pomoc w wątku lub na skrzynkę Muratora. Dzięki z góry, Alison

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...