Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja kupowalam w Mosinie ale nie wiem za ile bo zalatwial to moj ojciec,jak chcesz to sie dowiem,deski sa naprawde bardzo ladnie i solidnie zrobione.Moja ekipa wziela za boazerie 35/m2 z malowaniem.A propo jak tam roboty dachowe?Nasz dach sie robi i mam nadzieje ze do konca miesiaca bedzie gotowy.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalam w Mosinie ale nie wiem za ile bo zalatwial to moj ojciec,jak chcesz to sie dowiem,deski sa naprawde bardzo ladnie i solidnie zrobione.Moja ekipa wziela za boazerie 35/m2 z malowaniem.A propo jak tam roboty dachowe?Nasz dach sie robi i mam nadzieje ze do konca miesiaca bedzie gotowy.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wielkopolanie!

 

U nas na budowie jak zwykle niemrawo (mieszkanie oczywiście nadal szuka nabywcy :cry: ), ale już czas podzielić się innym newsem :wink: .

Jak wszystko dobrze pójdzie to do nowego domu wprowadzimy się w powiększonym 3-osobowym składzie, a jak pójdzie super to wprowadzimy się we dwójkę a w lutym przybędzie nam nowy lokator :D.

W końcu i nas to szczęście spotkało choć nie było ani szybko ani łatwo ani z tych obu względów - przyjemnie. Ale teraz wszystkie problemy poszły w zapomnienie a ja jestem na etapie wybierania łóżeczka i pościeli :D . Całą wizję pokoju dziecięcego juz mam! Nie muszę dodawać, że jesteśmy bardzo szczęśliwi z powodu zaludnienia naszej "nowej rezydencji"!

Pozdrawiam wszystkich weekendowo!

 

podwójna pyzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj! Pyzia nowy dom = nowy lokator, a może.. nie... mam jeszcze rok czasu na przeprowadzkę. Teraz będę robił skosy poddasza więc zawieszam działalność forumową na tydzień. Ale ale nie mogę się nadziwić żę płyty OSB itp kupiłem taniej z dowozem z Puszczykowa niż na miejszcu w Luboniu. A jednak się opłaca!!! Co stówka w kieszeni to w kiesze3ni. PA!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczere gratulacje Pyzia !

 

My też pracujemy nad tworzeniem wyżu demograficznego, ale w życiu bym nie przypuścił, że to taka ciężka praca. Za pierwszym razem poszło jak z płatka, a teraz idzie jak po grudzie. Jesteśmy jednak dobrej myśli i też mamy nadzieję przeprowadzić się na nowe w rozszerzonym składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...