Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ale czyżby nie było więcej dostawców SILKI w okolicy Poznania?

Zadzwoń do producenta:

 

Xella VdB Polska Sp. z o.o.

ul. Grunwaldzka 21

PL-60-783 Poznań

Poland

tel: +48 61 866 68 44

fax: +48 61 866 18 48

e-mail: [email protected]

 

i zapytaj jakie hurtownie w okolicy prowadzą sprzedaż. Proste prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryz kiedyś rozpracowywałam problem silki. Najtaniej wychodziło umówić z dostawcą materiałów budowlanych. Hurtownia dostaje większe upusty od producenta niż detaliczny odbiorca. I wtedy wynegocjujesz upust w hurtowni a nie dostaniesz tego od producenta :o Dziwne ale prawdziwe.

I tak jak podał Arkadly na Grunwaldzkiej jest świetny punkt informacyjny. Ba mozesz nawet oddać projekt do przeliczenia na silkę zrobia to free ,a przydante to bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Arkadly i ORI-NOKO - skontaktowałem się z XELLĄ - faktycznie udzielili informacji wyczerpujących. Co do Żabinka to powiedzieli że odchodzą od sprzedaży detaliczej i odesłali do hurtowni. Na razie szukam po hurtowniach najlepszej oferty - zobaczymy ile się uda utargować.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jankes, wykonawcy od ocieplenia dachu i skomplikowanego podwieszanego sufitu właśnie zaczęli u mnie pracę. Brałam pod uwagę dwie firmy, które znałam z innych wykonań, namiary na obie wysyłam ci na priv. Moja cena - materiały + robocizna - ok. 70 zł za metr

Dzieki za te namiary em_p. To jest juz do przyjecia. Mam juz welne ktora chcialem, jest troche cieplejsza niz standard. Wzialem Urse DF 35 i w sumie bedzie laczna warstwa 22cm. Ale reszty materialow nie mam i prawde mowiac nie ma czasu latac za pierdolami, plytami, stelazami i innymi rzeczami, wiec chcialbym miec robocizne z materialem. Licze ze po odliczeniu mojej welny od ceny, wyjdzie stawka za metr jaka jestm sklonny zaplacic.

Trzymanko

Jankes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalna licytacja

 

Tylko dzis od godziny 8:30 do jutra do godziny 8.30 rano mozna licytowac kasku muratora z podpisami calej redakcji, jak widzicie kask jest wyjatkowy, mamy tez nadzieje ze sama licytacja bedzie wyjatkowo, zapraszamy.

 

licytacja http://www.dlanikoli.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dluzszym niebycie.

W końcu papierki w starostwie. I mam nadzieje pozwolenie na budowe już niebawem. Po krótkiej wizycie w urzędzie mogę stwierdzić jedno: nie jest dobrze!. Naprawdę niektórzy urzędnicy nie szanują swojej pracy. Niejaki Pan M. potraktował mnie tak jakbym mu w "pracy" przeszkadzała. Do dziś nie mogę wyjść z szoku. Jak można tak ludzi traktować. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan M. jak zwykle nie zdążył z zatwierdzeniem projektu, więc kazał uzupełnić następujące dane:

1. opisać elewacje, która jest północna, południowa itd - dodam, że mój dom nie jest regularną bryłą, mapka zagospodarowania z wrysowanym domem identyfikowała jednoznacznie elewacje

2. dostarczyć dokument potwierdzający dostęp do drogi publicznej (działka jest położona przy drodze gminnej)

3. wrysować w plan zagospodarowania "zadaszony" plac do składowania odpadów

 

Było jeszcze kilka, ale te jako najbardziej bezsensowne zapamietałem.

 

Gdy minął odpowiedni termin po uzupełnieniu i pojawiłem sie po odbiór dokumentacji pan M. szukał ok 20 minut mojego projektu (znaczy się chyba nie przejrzał moich uzupełnianek) po czym oglądałem następne 20 minut, jak stemplował mój projekt.

 

Arkadly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...