Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

Gdy minął odpowiedni termin po uzupełnieniu i pojawiłem sie po odbiór dokumentacji pan M. szukał ok 20 minut mojego projektu (znaczy się chyba nie przejrzał moich uzupełnianek) po czym oglądałem następne 20 minut, jak stemplował mój projekt.

 

Pożałowania godne. Ten pan to chyba jakiś relikt niezbyt chlubnej przeszłości. Ale coraz częściej, na szczęście, można się spotkać z miłą i szybką obsługą w urzędach.

Ciekawe czego będzie brakowało u mnie? Poczekamy to być może zobaczymy.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Pan M. jak zwykle nie zdążył z zatwierdzeniem projektu, więc kazał uzupełnić następujące dane:

1. opisać elewacje, która jest północna, południowa itd - dodam, że mój dom nie jest regularną bryłą, mapka zagospodarowania z wrysowanym domem identyfikowała jednoznacznie elewacje

2. dostarczyć dokument potwierdzający dostęp do drogi publicznej (działka jest położona przy drodze gminnej)

3. wrysować w plan zagospodarowania "zadaszony" plac do składowania odpadów

 

Było jeszcze kilka, ale te jako najbardziej bezsensowne zapamietałem.

 

Gdy minął odpowiedni termin po uzupełnieniu i pojawiłem sie po odbiór dokumentacji pan M. szukał ok 20 minut mojego projektu (znaczy się chyba nie przejrzał moich uzupełnianek) po czym oglądałem następne 20 minut, jak stemplował mój projekt.

 

Arkadly

musialem doniesc zgode 2 osob na uzytkowanie drogi ktore przestaly byc ich wlasnoscia 10 lat temu bo zostaly sprzedane gminie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkadly, buduję w Szczytnikach (gm. Kórnik). Chętnie przeczytam czego mogę się spodziewać po tym panu M.

 

Witam budujacych Wielkopolan, to mój pierwszy raz na forum :oops:

 

Skoro jest o panu M. to nie mogę się powstrzymać ... :evil:

Powiem krótko: M. musi odejść !!!

 

pozdrawiam

Bedo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie wyprobowana ekipe od kladzenia plyt g-k?

 

Reasumujac nasze dotychczasowe poczynania budowlane: Murarze, elektryk, ekipa od ogrodzenia, firma od okien, odwiert studni sprawdzili sie. Reszta ekip? - prace w toku. Dekarza nawet wrogowi bym nie polecila (kosztowal nas mase zdrowia i czasu).

 

pozdrawiam Wszystkich i zycze wytrwalosci w dalszym budowaniu :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

</p><p> </p><p> Ja zamierzam wybudowac dom projektu pana Szewczyka </p><p>

ZAMIERZAM BUDOWAC W CHYBACH K/POZNANIA

MOZE KTOS W OKOLICACH BUDUJE TEN DOM?

PROSZE DAC ZNAC' alt='> PROSZE DAC ZNAC'>

</p><p> http://www.stylowydom.com.pl/projekty/bzp1/images/bzp1_front_01-bzp1_front_04.jpg

http://www.stylowydom.com.pl/projekty/bzp1/images/bzp1_front_01.jpg

http://www.stylowydom.com.pl/projekty/bzp1/images/rzuty_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielką przyjemnoscią pragnę zapisać się do klubu budujacych wielkopolan.

 

Dzisiaj otrzymałam pozwolenie na budowe :lol: :D

 

Dobudowuję ok 75m do istniejącego budynku rodziców. Z ich części zabieram 2 sypialnie, razem będe miała ok 110m. To będzie taki dobudowany oddzielny dom. Sttrasznie się cieszę i już nie moge sie doczekać wiosny.

Zdaje sobie sprawe że to ciężka praca, ale w końcu będę miała swoj dom. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...