Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

dzień dobry Wielkopolsko!

Szukam wspólników do zakupu desek dębowych dł. 1,2 m, szer. 14cm.

Deski z ułożeniem kosztują 200 zł m kw. Producent jest z Opalenicy, woj. wielkopolskie. Moi sąsiedzi mają ich deski około trzech lat i chwalą sobie materiał i robotę.

Mam nadzieję, że wspólnie zmniejszymy koszty naszych wymarzonych podłóg A może ktoś zna lepszą ofertę?

pozdrawiam i czekam na odzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

dopisuje sie do postu klementyny. Myslelismy o deskach jesionowych, ale debowe tez moga byc, jezeli uda nam sie uzyskac rozsadna cene. Tom Soyer ma sprawdzonego wykonawce podlog. Mysle, ze gra warta swieczki.

 

Klementyna, jezeli chodzi o oczyszczalnie, to chyba bede wybierala miedzy dwoma producentami: sotralentz i nevexpol. Obie firmy z kapitalem francuskim (:evil: ). Wydaja sie miec najwieksze doswiadczenie w tej branzy. Pora spotkac sie z ich przedstawicielami i omowic szczegoly.

 

pozdrawiam

ebi

 

p.s. na forum jestem codziennie, bo budowa nabiera tempa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę

Informujemy, że w II licytacji na rzecz Nikoli zebraliśmy

na dzień : 20 listopada godz. prawie 10-ta ....625 zł + pieniążki grupy szczecińskiej 770 zł RAZEM 1395 zł.

Czy powtórzymy wynik I Licytacji / 3410 zł/ ?

 

Wierzę, że tak , że mimo obecnego, trudnego okresu finansowego uda nam się!!! .

Pozdrawiamy i zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji

 

Edzia&Maksiu

 

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=36615

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś z Was może polecić instalatora alarmu opartego głównie na czujkach magnetycznych (kontaktronach - w drzwiach i oknach)

Czy ktoś ma taki alarm?

Nie mogę znaleźć specjalisty - wszyscy chcą montować cz. ruchu - jednak ja musze mieć przede wszystkim kontaktrony

Czas mnie goni i wsztrzymuję część prac, bo nie ma fachowca z doświadczeniem w tego typu sprawach :/

 

Z góry dziękuję

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta specjalna na licytacji

 

Fotel wraz z podnóżkiem od firmy Yanomebel,

z zestawu Aplauz

 

Wymiary 73x99x86 cm

Siedzisko: pianka wysokosprężysta HR

Uwaga: możliwe inne kolory

Cena minimalna zestawu: 300

Cena katalogowa: 563 zł + 205 zł podnóżek

Zapraszamy na strone producenta http://www.yanomebel.pl

W razie pytań proszę o kontakt na e-mail: [email protected]

 

zapraszamy na licytacje

http://www.dlanikoli.prv.pl

 

http://212.244.189.200/nikola/fotel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomóżcie podjąć jedyną słuszną decyzję.

Nie mam okien, ale chcę zrobić instalacje i zakryć je posadzką i tynkami.

Czy decydowalibyście się na to?Wprawdzie temperatury na razie plusowe, ale nikt nie zna dnia.

Podpowiedzcie doświaczeni tynkarze, czy jeśli się zdecyduję to lepiej robić gipsowe czy cementowo-wapienne?

pozdrówka

trzymajcie się wszyscy łopaty:D

klementyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Dziś odebrałam pozwolenie na budowę :D

Teraz to się dopiero zacznie, nie? :o :) Tak, tak dopiero w następnym roku...

Przy tej okazji zapytowywuję: czy ktoś chciałby mi polecić ekipę, która by mi dobrze chałupkę wybudowała i za rozsądną cenę? Proooszę... Za każdą informację dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt mnie nie lubi :cry: i nie chce mi pomóc

a może ktoś mi poleci fachowca od tynków i posadzek z miksokretem pod pachą

podzielcie się proszę

klementyna

Cześć Klementyna :wink: ,

ja Ciebie lubię i poradzę tak:

-jeżeli śpieszysz się bo coś cię goni to się nie zastanawiaj tylko rób (w obecnych czasach można budować prawie w każdej temperaturze)

-natomiast jeżeli chcesz coś robić bo cię korci i nie lubisz przestojów (ja też tak mam) to się powstrzymaj do wiosny, naprawdę jak jest cieplej łatwiej prowadzić prace montażowe, wykonawcy są dokładniejsi, już nie wspomnę że przyjemniej nadzorować pracę

 

co do fachowców to ci nie polecę bo jestem jeszcze przed tym etapem i nikogo nie przetestowałem, a skoro pisałem że Cię lubię to nie chcę na tobie przeprowadzać testów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku drogi,

chyba w życiu nieznajomy nie powiedział mnie,że mnie lubi. A znalazłoby się też wielu znajomych, co tego nie mówią. A szkoda, bo to ładne.

Sprawa tynków to sprawa bardzo ważna i nie ma nic wspólnego z kaprysem. Powinnam je zrobić,żeby się zmieścić w harmonogramie kredytowym. Niestety mój majster, którego teraz nie lubię, opóźnia mi robotę, bo ciągnie drugą.

Chyba zdam się na jego doświadczenie i jak powie można robić , to zrobię, choć z drugiej strony większość budujących odradza. Jestem między młotem i kowadłem i już czuje zimno metalu nad głową.

Ciężka decyzja

Pozdrawiam ciepło

:p klementyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

dawno się nie odzywałam, a tu już kończą z ociepleniem, od wtorku kładą dachówkę i powoli myslę o oknach. Nie chcę wszczynać dyskusji na temat okien bo to temat rzeka, ale poważnie zastanawiam sie nad 5-komorowym Thyssenem typ presige (wygląda na solidny, zaokrąglony profil); złoty dąb ze szprosami, nie jest to tania wersja, ale może gdyby ktoś sie podłączył pod to zamówienie to dałoby się wynegocjować większe rabaty. Już teraz znalazłam producenta dającego 3,5 tys mniej niż inni na te same okna thyssenowskie. Sąsiad ich sprawdzał, ma te okienka i sobie chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

dawno się nie odzywałam, a tu już kończą z ociepleniem, od wtorku kładą dachówkę i powoli myslę o oknach. Nie chcę wszczynać dyskusji na temat okien bo to temat rzeka, ale poważnie zastanawiam sie nad 5-komorowym Thyssenem typ presige (wygląda na solidny, zaokrąglony profil); złoty dąb ze szprosami, nie jest to tania wersja, ale może gdyby ktoś sie podłączył pod to zamówienie to dałoby się wynegocjować większe rabaty. Już teraz znalazłam producenta dającego 3,5 tys mniej niż inni na te same okna thyssenowskie. Sąsiad ich sprawdzał, ma te okienka i sobie chwali.

 

Witam mam takie okna i estetykę bardzo sobie chwalę, niestety bądź ze względu na wykonanie bądź okucia (ROTO) od samego początku mam kłopoty z zamykaniem (nie chwytają niektóre zaczepy - awłaszcza środkowe i tam powstaje szczelina którą hula wiatr.

 

Jeśli chodzi o zamówienie to chętnie bym się podłączył (o ile nie chodzi o firmę OKPOZ) ale niestety ja okna potrzebuję w połowie przyszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Eco Tomku: czy myślisz że masz problemy z oknami z winy producenta czy profila, bo mnie również wszędzie oferowano okucia Roto Nt, a Twoja informacja troche mnie wystraszyła :-? Pisząc o tańszym producenie miałam na mysli firmę Variant, może ktos jescze słyszał o jej nie/solidności ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Eco Tomku: czy myślisz że masz problemy z oknami z winy producenta czy profila, bo mnie również wszędzie oferowano okucia Roto Nt, a Twoja informacja troche mnie wystraszyła :-? Pisząc o tańszym producenie miałam na mysli firmę Variant, może ktos jescze słyszał o jej nie/solidności ?

pozdrawiam

 

tak myślę że w 80% to sprawka dobrego spasowania okien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...