Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mnie też się ostatnio posty mnożyły. Nie wiem, z czego to wynika. Te co już są możesz pousuwać, jak się nie mylę.

 

Dzięki za info odnośnie mapki. Jak będę miał wolną chwilę podskoczę do Dąbrówki. Albo może napiszę do gminy? Tak czy inaczej nie obawiam się, że droga pójdzie za blisko - jestem w samym środku Dąbrowy, więc z każdej strony będę miał do drogi min. 1Km. Wystarczy.

Poza tym coś mi tu nie gra: mapka jest z maja 2003, i jest tam mowa o węźle łączącym nową drogę z autostradą. Autostrada już powstała, a węzeł nie jest przygotowany. I co teraz, będą rozwalać nową autostradę żeby zbudować węzeł? Coś nie bardzo chce mi się wierzyć w powstanie tej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą drogą to faktycznie dziwnie - chyba Autostrada sobie a Poznan sobie i sie nie dogadali w sprawie zjazdu/wjazdu na A2 ; a moze ich po prostu nie bedzie tylko zrobia skrzyzowanie bezkolizyjne i juz.

 

PS. Pasco nie masz wrażenia że grupa Wilekopolska coś jakby przycichła ? :) Chyba sobie Forumowicze ferie zrobili :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

 

jestem bardzo zadowolona, bo zamknęlismy dom (okna, drzwi, brama, alarm) i to bez zadnej wpadki, wszystko porządnie i na czas ! Wasze zdrowie Panowie ! Teraz ruszamy z elektryką no i umawiamy się z kolejnymi instalatorami, bo jakoś nie możemy dobrze trafić...

 

 

Tom - bardzo proszę pomęcz rekuperatory o ofertę , bo my już musimy podpisywać umowę, aby zdążyć na czas, dzieki i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

 

jestem bardzo zadowolona, bo zamknęlismy dom (okna, drzwi, brama, alarm) i to bez zadnej wpadki, wszystko porządnie i na czas ! Wasze zdrowie Panowie !

 

GRATULACJE!!!

Poproszę o namiary na ekipy :roll:

 

Teraz ruszamy z elektryką no i umawiamy się z kolejnymi instalatorami, bo jakoś nie możemy dobrze trafić...

 

A macie już elektryka? Bo jak nie, mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasco: frmy montujące (poza drzwiami) to firmy producenta, jeżeli chcesz wyslę Ci je na priva; co do elektyka to dzieki, ale akurat tego to mamy pewnego i sprawdzonego przez sąsiada, do tego gość podsunął kilka dobrych pomysłów, więc nie będziemy szukać innego :D

 

Tom: info zaraz wysyłam na priva

 

pozdrawiam i życze miłego weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się dopiszę do Grupy WLKP. Jestem z Lubonia, o czym np. Ryba już wie, heh. Budowa będzie w Poznaniu Krzesiny, a pracuję niedaleko od Pasco na przykład, bo w Dąbrówce ... Domek będzie miał ok. 95 m2, parterowy z poddaszem użytkowym, musimy jeszcze dopracować koncepcję, dokończyc projekt i pewnie w marcu pójdzie do urzędu. A później się dopiero zacznie, ech ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A macie już elektryka? Bo jak nie, mogę polecić.

Pasco a może byś przesłał namiary elektryka. Będą mi robili przyłącze i muszę mieć kogoś co zorganizuje moją część w skrzynce.

Dzięki

 

Ach, no u mnie spawy się strasznie wleką, bo nasz kochany architekt brał udział w jakimś konkursie i projekt czekał i czekał nieskończony, ale jutro ma być gotowy. Fajnie :wink: Teraz chwile niepewności w Starostwie, ale tym też się będzie martwił architekt. Oj, żeby mieć już wszystkie papiery :o :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się Wciornasek na zapas - wszystko będzie dobrze . Jak złożysz wniosek o pozwolenie na budowę to nawet się nie spostrzeżesz a już będzie do odbioru :)

 

Potem dopiero troszke więcej kombinacji Cię czeka ( mnie zresztą też ) ale od czego mamy to Forum ! Niech moc ROŚLIN bedzie z tobą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich WIELKOPOLAN serdecznie

 

Jestesmy wlasnie z "dzonka" po podjeciu decyzji o wlasnej budowie.

No, prawde powiedziawszy to mury juz stoja jakies 15lat -tesciu postawil i zostawil :lol:

a my to po prostu skrzetnie wykorzystamy :wink:

 

tak wiec prosba o jakies dobre sklepy (gdzie daja DUZEEEEEEEE RABATY)

odnosnie wszelkiego rodzaju mat. wykonczeniowych

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarzeb, ja jestem w podobnej sytuacji. "Przejęłam" budowę po poprzednim pokoleniu, ciągnęła się od 90 roku. To stwarza trochę problemów- np z projektem - musiałam się dostosować do cudzych pomysłów, zamiast realizować własne. Poza tym mury trochę już stały, były punktem działań miejscowych szabrowników (nic metalowego na budowie nie zostało...), trochę się pokruszyły, odpadł np kawałek stropu. Zastanawialiśmy się długo, czy ciągnąć tę budowę, czy poszukać innej działki i zacząć od nowa. Ale przeważyły walory działki i od dwóch prawie lat budujemy dalej to, co ktoś inny zaczął. Jesteśmy już na finiszu (najprzyjemniejszy moment - urządzanie wnętrz i ogrodu).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarzeb, ja jestem w podobnej sytuacji. "Przejęłam" budowę po poprzednim pokoleniu, ciągnęła się od 90 roku. To stwarza trochę problemów- np z projektem - musiałam się dostosować do cudzych pomysłów, zamiast realizować własne. Poza tym mury trochę już stały, były punktem działań miejscowych szabrowników (nic metalowego na budowie nie zostało...), trochę się pokruszyły, odpadł np kawałek stropu. Zastanawialiśmy się długo, czy ciągnąć tę budowę, czy poszukać innej działki i zacząć od nowa. Ale przeważyły walory działki i od dwóch prawie lat budujemy dalej to, co ktoś inny zaczął. Jesteśmy już na finiszu (najprzyjemniejszy moment - urządzanie wnętrz i ogrodu).

 

dokladnie jestesmy w tym samym polozeniu - z tym ze dopiero zaczynamy :wink: :D

TO BEDZIE CIEZKI ROK :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...