Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Własnie dostałam odpowiedź od Tepsy, że nie mogą mi zainstalować telefonu, służą jedynie drogą radiową ( a więc jakość do niczego no i brak internetu). Ale jak wynika z innych postów na forum "monter może wszystko" i nawet jak tepsa oficjalnie odpowiada, ze nie ma możliwości technicznych, to monter, odpowiednio zmotywowany, takie możliwości znajdzie...Tym bardziej, że dom jest prawie w "centrum", otoczony innymi domami, a w każdym z nich jest telefon.... Czy ktoś z was zna jakiegoś montera z TP SA?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznanianka!

 

A gdzie mieszkasz? U nas dokladnie taka sama sytuacja (czyzby jakas zaraza w tej Tepsie???), sasiedzi dookola dzwonia telefonami, a nam nie zaloza i juz. Przyszedl madrala z K-tela, wspial sie na dach, stwierdzil, ze mamy warunki na radiowke - i cisza. W koncu slubny zdenerwowany ruszyl na Punkt Obslugi Klienta (tfu), gdzie wygrzebano kartke z adnotacja, ze centrala nie ma odpowiednich urzadzen, zebysmy mogli miec radiowke. Nie wierze w ani jedno slowo, ale co zrobic?? Jedziemy na komorkach na razie, a I-net radiowo od sasiada, ale to rozwiazania tymczasowe. Moze juz to ktos przerabial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pfu z ta telekompromitacją

u mnie kable leza w drodze,co prawda dla sasiadow ktorych jeszcze nikt w zyciu nie widzial na dzialce (pewnie wprowadza sie za 10lat) ale panowie telefonu mi nie podlacza bo nie mam kabla dla mnie a kopac 80m im sie nie chce. internet zalatwilem radiowy za 40zl a bede dzwonil z komorki, ceny pewnie te same i rachunki nie naciagane..., a ile klopotow na przyszlosc mozna uniknąc :)

reasumujac ciesze sie ze mi nie chca podlaczy telefonu niech im rdza te druty w ziemi zje :) chociaz jak fama pojdzie ze to druty tepsy to zadna nie ruszy, tego pewnie jesc sie nie da :)

zgin przepadnij tepso ......

a i NOM nie lepszy scigaja mnie za rachunek ktorego podobno nie zaplacilem w 2002 roku i mnie komornikiem od listopada strasza a ja im wysylam ze zaplacilem, a oni komornik i komornik... co za ludzie druga tepsa sie narodzila ! :)

NOM przeklety !!!

uwaga nie odcinać głów tepsie i nomowi bo powstana nastepne dziadoskie firmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram propozycję wyżej. Ja mieszkam teraz w Swarzędzu ale jestem Poznanianką bo tam się urodziłam, pracuję i przez wiele lat mieszkałam. Jak się przegląda forum Muratora to ma się wrażenie, że w naszych stronach mało kto się buduję albo nie chcą się ludzie udzielać i rady dawać. A jak się spojrzy przez okno to budowa goni budowę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się przegląda forum Muratora to ma się wrażenie, że w naszych stronach mało kto się buduję albo nie chcą się ludzie udzielać i rady dawać. A jak się spojrzy przez okno to budowa goni budowę.

 

To tylko wynik psiej pogody. Poczekajmy, aż zacznie się wiosna - od razu zrobi się ruch. A tak poza tym, to rzeczywiście wygląda na to, że niewielu budujących z Poznania i okolic zagląda na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zazdroszczę Tobie już tak posuniętej budowy bo na mojej działce jeszcze rosną badyle (aktualnie pod śniegiem). A Biskupice to gdzie (droga na Gniezno) to chyba rzeczywiście nie jest tak daleko.

Zależy od której strony Swarzędza się spojrzy bo ja mam działkę w Zalasewie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...