Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Paru osobom na forum poleciliśmy elektryka, pana M.P. Nadal jesteśmy zadowoloni z jego pracy,ale ostrzegam przez jego kontaktami z hurtownią, w której ma dziwne układy i kupuje tam cały sprzęt. Nie będę się rozwijać, ale hurtownia okazała się bardzo nieuczciwa i lubi naciągać, krótko mówiąc...Uważajcie więc przy swoich zakupach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwka i emes

ja też buduję blisko - w Garbach (bliżej lasu)

póki co wystaję z ziemi (mam ścianki fundamentowe) i mogę polecić geodetę

To ja poproszę o namiary na geodetę bo mój od mapki się nie sprawdził a niby znajomy. Skasował 450 zł za 16 mapek i czekałam 3 tygodnie. A na początku kwietnia chcemy wytaczać budynek.

Garby to rzeczywiście blisko bo ja mam działkę na tym nowym Osiedlu Leśnym przy ul.Transportowej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwka N.

Twoja działka to jak daleko od nowo budowanej szkoły?Od września ma zacząć działać.Uczę w tej szkole. :wink:

 

Nie jestem pewna , o którą szkołę Tobie chodzi. Czy obok przedszkola na os.Mielżyńskiego. Jeśli tak to patrząc na skróty przez pola za szkołą jest w miarę blisko tylko droga (o podwójnej nazwie : Wiśniowa lub jak kto woli ks.Rivoliego) to wąska polna dróżka i jak spotkają się 2 samochody na niej to się nie zmieszczą.

Podobno na tych terenach jest planowany rozwój Swarzędza w stronę południa ale to w chyba niezbyt bliskiej przyszłości. Co prawda tam gdzie obecnie mieszkam jak się wprowadzałam to miałam widok na pola i bajora a teraz osiedle pełną gębą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy, w sierpniu zaczynamy budowę w Szczytnikach. Czy ktoś z Was mógłby polecić nam sensownego, fachowego i chętnego do współpracy kierownika budowy? Na razie rozmawiałam z dwoma :evil: Jeden się obraził, bo chciałam zobaczyć uprawnienia a drugi chciał być inspektorem nadzoru a nie kierownikiem. Dodam, że nisko się nie cenili.

Proszę także o namiar na dobrego, niezbyt drogiego, geodetę.

Z góry dziekuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa Wieś to rzeczywiście bliziutko a z której strony bo może się okazać, że o rzut kamieniem. Daleko masz zaawansowaną budowę. Bo my dopiero zaczynamy ale znam w miarę niezłego płytkarza jak byś chciał skorzystać.

Pozdrawiam

 

Działka w starej części Nowej Wsi - ul. Tortunia. Wczoraj uruchomiali mi piec co, a jutro robię posadzkę. Do płytek przymierzam się osobiście, ale nie wiem czy wystarczy czasu więc kto wie może skorzystam (poproszę o kontakt do płytkarza).

 

Pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok przedszkola są dwie szkoły: średnia i podstawówka z gimnazjum. W samym Zalasewie, między domami budują nam nowe gimnazjum. Tam się mamy właśnie przeprowadzić co by już podstawówce nie siedzieć na głowie.

 

Czy to znaczy ,że na Mielżyńskiego nie będzie już gimnazjum. Muszę się powoli zacząć interesować gdzie będzie moja pociecha chodzić do szkoły, żeby potem nie powiedzieli, że to nie ten rejon.

A tak poza tym dla wszystkich zaintersowanych osób, które chcą się przeprowadzić do Swarzędza informacja , że są problemy z przedszkolami. Brakuje w nich miejsc i czasami można się zdziwić , że do innych też nie chcą przyjąć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy ,że na Mielżyńskiego nie będzie już gimnazjum. Muszę się powoli zacząć interesować gdzie będzie moja pociecha chodzić do szkoły, żeby potem nie powiedzieli, że to nie ten rejon.
Tak z budynku na Mielżyńskiego Gimnazjum przeniesie się do budynku w Zalasewie. To niedaleko, jakieś 15 min drogi na piechotkę :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...