Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

To jeszcze raz ja odnośnie stali. Nie wiem jak to jest w kg bo ja sprawdzałam cenę w metrach bieżących. Obdzwoniłam kilka firm i wszędzie z reguły podawali cenę za fi12 żebr. ponad 2 - 2,15zł brutto za mb. Ja kupowałam po 1,80 za mb w firmie REKL stal na Wołczyńskiej czyli wyszło , że u nich jest najtaniej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dawno mnie tutaj nie było bo budowa się kręci i wszystko jest na mojej głowie. Teraz więc troszeczke nadrabiam. Odnośnie piasku do fundamentów to w Gruszczynie można kupić po 7,50 za tonę ale jest to cena bez transportu. Przy większej ilości kupiłam za 7 zł transport miałam od znajomego. Sprzedają też ziemię po 10 zł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po telefonicznej rozmowie z ludkami z PAJO (luboń p Poznaniem) za B20 bez spotkania i negocjacji 234 zł brutto...Przy VAT 22% daje to blisko 191zł netto za kubik B20.

Ja myślę, że po spotkaniu i negocjajcach zejdę znacznie lepiej (jak ze wszystkim)...

pozdr.

Gerion

 

Gerion - wprawdzie pisałeś to w innym wątku - ale może tu zaglądasz częściej :D Ciekaw jestem czy w Pajo 'zeszli w dół' z ceny. Ja wprawdzie znalazłem jeszcze tańszy B20 - po 180zl netto, ale do tego musiałbym brać dodatkowo pompę. W Pajo mają w cenie 11-metrowy taśmociąg - co mnie bardzo interesuje. Pytanie na ile elastyczni są z cenami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasco

 

Wielkie dzięki za zmianę adresu :wink: :lol:

 

Jak klikam na nazwę otwiera się stronka - jak można na niej coś umieścić?

 

Mundzia

Będę napewno na działce - zamierzam przyjechać rano więc jadąc wstąpię, gdyby Was nie było to zapraszam. Dzięki za starania u pasco w moim imieniu

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mundzia 8)

jakbym wiedział wcześniej, że taki uśmiech dostanę, to bym zrobił szybciej ;)

 

Sorki że to tak długo trwało, ale budowa w toku, i sama wiesz, jak to jest. Każda wolna chwila na budowie, a wieczorami to się już nic nie chce (tym bardziej, że na budowie nie próżnuję).

 

Pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciornastek Te hurtownie to jednak nie moja zasługa :oops: .

To mój poprzednik zrobił tą listę.

Mimo wszystko, jeżeli ktoś ma jakąś hurtownię, którą chciałby polecić, mogę dopisać do listy. Wiadomo, że się przydaje :wink:

 

Tom_Poznan Jeżeli chcesz dodać jakieś zdjęcia, wyślij je do mnie - wstawię na stronę. Możesz też przygotować własną stronkę (np. album w Onecie), i przesłać linka, a ja go podepnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasco

a kiedy mnie wpiszesz -wysyłałem emaile na twoją skrzynke i nic.

Luboń - Zbys

 

Aktualnie jestem na poszukiwaniu drewna do kominka by sie przygotowac na nadchodząca zimę!!

Moje wnetrze domku zmienia klimat - własnie sa kładzione płytki na korytarz i w kuchni a niebawem w łazience. Jak na razie najlepsze ceny armatury (np. wanien) ma sklepik z Mosiny - tutaj jestem zaskoczony bo przebija sklepu po których jeździłem i hurtownie!!

Jest taka ładna pogoda że chyba trzeba będzie kończyc domek po pracy do samego wieczora - pozostało mi jeszcze oszliwanie ostatniego pomieszczenia które ze wzgledu na wielkość zostawiłem na koniec - salon.

Codziennie po pracy do domku na robotę wykończeniową i nie miałem czasu za często być na forum a najwyższy czas przyspieszyć roboty bym mógł być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie betonu to jeżeli chodzi o Neklę betoniarnia Piotrowscy to beton mieli tanio jednak transport mnie dobił tel 4372079 lub 4386313 jednak proponuję sprawdzić w Garbach firma Stanbud 8173036 ceny mieli przystępne a nawet korzystne w cenie pompa. Nie wiem jak teraz jednak nadal obecnie ludzie z moich okolic ich biorą i nie przypuszczam że przez sentyment.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko napisał

proponuję sprawdzić w Garbach firma Stanbud 8173036 ceny mieli przystępne a nawet korzystne w cenie pompa.

Ze wszystkich betoniarni które sprawdziłam ta miała najkorzystniejsze warunki. Pompa była wliczona w cenę m3 betonu. Przy sprzedaży Pan powiedział,że jakbyśmy nie zużyli całego betonu to zwróci pieniądze za to co zostało. Bardzo dobrze zorganizowani, wzielismy 2 gruchy, jak jedna skończyła zaraz przyjechała druga. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja beton brałem w Pajo B20- po 200/m3 w cenę wliczona jest taśma (zamiast pompy- zasięg 8-10m)

 

Jeśli jest ktoś zainteresowany to chciałbym się pozbyć YTONGU

1 oryginalnie pakowana paleta bloczków PP2/04 36,5 S+GT

1 oryginalnie pakowana paleta bloczków PP4/06 24,0 S+GT

 

Ooo - niezła cena - netto czy brutto - do mnie właśnie przyjeżdżają jutro rano z Pajo, ale mam cene inną - 234brutto za B20 - jest u nich szansa na hmm... "brak" faktury ?? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam najświeższe ceny stali z moich okolic (północny zachód Poznania) - ф12 żebro (wszystkie netto - z reguły nie ma problemu z fakturą a raczej jej brakiem :D ):

- Nowa Stal (Lutycka) - 1.65zl/kg z transportem

- Baustal (Szarych Szeregów) - 1.69/kg + transport (ok. 1 tony) - 50zl

- Centrostal (Jasielska) - 1.58/kg + transport (?)

Wziąłem stal w Centrostalu - za kg 1,58 + VAT - za przywóz wykasowali mnie dodatkowo 50zł, ale i tak było taniej niż w Nowej Stali (gdzie transport był wliczony w cenę).

Bloczki fundamentowe po 2,40 brutto (niezła cena) w Pajo, a po negocjacji 2,20; ale jak się popytać można też bez VATu (nie wiem czy u nich - będę wiedział jutro).

Rozpoczął sie sezon i najgorzej jest chyba z betonem z gruchy - trzeba zamawiać na kilka dni naprzód. Dzisiaj (poniedziałek) chciałem się umówić na przywóz na jutro w miejscu gdzie mają B20 po 180netto - rzucili mi termin na piątek :)

Cement portlandzki - tanio -jak twierdzi mój budowlaniec (nie wie czy najtaniej) jest w Nadstadze 334brutto/tonę z dowozem i rozładunkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem na poszukiwaniu drewna do kominka by sie przygotowac na nadchodząca zimę!!

 

my rowniez jestesmy na etapie poszukiwania drewna do kominka. Probojemy nawiazac kontakt z osobami sprzedajacymi drewno troche dalej od Poznania. Mysle, ze bedzie korzystniej.

 

Zbys, masz jakies informacje co do ceny drewna na rynku poznanskim. A moze jestes juz po zakupie?

 

pozdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem na poszukiwaniu drewna do kominka by sie przygotowac na nadchodząca zimę!!

 

my rowniez jestesmy na etapie poszukiwania drewna do kominka. Probojemy nawiazac kontakt z osobami sprzedajacymi drewno troche dalej od Poznania. Mysle, ze bedzie korzystniej.

 

Zbys, masz jakies informacje co do ceny drewna na rynku poznanskim. A moze jestes juz po zakupie?

 

pozdr :D

Kupuję na dniach czeremchę 100zł/mp, w Kamionkach, pocięta.

Czeremcha już się kończy, będzie niedługo świeży grab.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...