Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

Pasco napisał

 

Niedługo będę potrzebował piasek do zasypania wewnątrz fundamentów.

 

Gdzie i za ile kupowaliście piasek na Wasze budowy?

 

Ja piasku potrzebuje 180 ton.Kupowałam w Wierzycach (między Pobiedziskami a Lednogórą), płaciłam 11,50zł za tonę. Cena z dowozem za odległość 20 km w jedną stronę.

 

Mogę prosić o namiar na ten piasek - a najlepiej transport+piasek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

tomjot Ja piasek brałem z własnej działki :) (wystarczy się u mnie wkopać na kilkadziesiąt cm i mam piękny piaseczek). A teraz muszę wszystko pozasypywać, bo trochę mi zabrakło :cry:

Co do tych tartaków - Kiszkowo wygląda nieźle (805 brutto z impregnacją ciśnieniową). Ale szukam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo za namiary na tartaki :)

 

a jesli chodzi o dowoz ziemi, piachu, żwiru itd. to jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z jednym gościem z Biskupic... potrzebowalam 170 ton pichu do zasypania fundamentow, przyjachało 10 wywrotek, piachu nawet troche zostalo, i placilam chyba 2100zł za wszytsko... bardzo sensowny facet, taki do ludzi z głową na karku, jak cos potrzebuje to dzwonie, i mam, w przystępnej cenie porządny towar :) polecam, namiary podesle zainteresowanym na priv... :)

 

ewulka73 my budujemy parterówke, z garazem w bryle, projekt DM-6079 z pracowni KB-projekt. Polecam ich projekty pod rozwagę... strona http://www.kbprojekt.pl i tam mozna szukac i szukac, podaja koszty budowy stanu surowego zamknietego :)

ó

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany poszukuję płyt OSB. Czy ktoś wie gdzie tanio można je dostać? Wiem, że jest to niemały wydatek dlatego zależy mi żeby kupić jak najtaniej ;)

 

WASZ DACH przy Auchan w Komornikach

klasa III / grubosc 18 cena za 1m2 22.13 +VAT

klasa III / grubosc 22 cena za 1m2 25.28 +VAT

 

jak ktoś ma lepszą cenę chetnię sie dowiem

 

Rezi, dzięki:) faktycznie to jest niezła cena :)

 

Niestety okazało się, że cena w Wasz Dachu jest zdecydowanie wyższa- 41,09* netto za 1m2 :( Info z dzisiaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany poszukuję płyt OSB. Czy ktoś wie gdzie tanio można je dostać? Wiem, że jest to niemały wydatek dlatego zależy mi żeby kupić jak najtaniej ;)

 

 

jak ktoś ma lepszą cenę chetnię sie dowiem

 

Rezi, dzięki:) faktycznie to jest niezła cena :)

 

Niestety okazało się, że cena w Wasz Dachu jest zdecydowanie wyższa- 41,09* netto za 1m2 :( Info z dzisiaj...

 

NIEMOŻLIWE - zadzwonię o dowiem sie dlaczego cena jaest tak wysoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej TOMJOT!

Ja za piasek do fundamentów zapłaciłam 1500 zł za 225 ton ale bez kosztów transportu bo miałam znajomego przewoźnika. Jak chcesz to sprawdź w firmie Piach-Ziem w Gruszczynie za ile wożą. Bez transportu kosztuje u nich piasek 7,50 zł netto za tonę. Tel.8-174-821 lub kom.0609-829-921.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwka Faktycznie niezła cena. A suszone też? Impregnacja ciśnieniowa czy zanurzeniowa? Ja też zaczynam się rozglądać. Ja ostatnio znalazłem ciekawą stronę: http://www.tartaki.com.pl.

Hej PASCO!

Właśnie przed chwilą sprawdziłam , że cena 730 zł brutto jest za drewno impregnowane zanurzeniowo. Ciśnieniowo chyba nie robią. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany poszukuję płyt OSB. Czy ktoś wie gdzie tanio można je dostać? Wiem, że jest to niemały wydatek dlatego zależy mi żeby kupić jak najtaniej ;)

 

masz wiadomosc ma PRV

 

Rezi,

Czy ja też mógłbym prosić o tę informację na priwa??? Będę płytę OSB potrzebował na podłogę na stryszku.

Z góry dzięki

TadekL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Wielkopolan :D . Niedawno staliśmy sie z małżowinką włascicielami kawałka tego świata. Jak to zawsze na początku bywa - projekt... Czy ktos z Was zbudował lub buduje dom ZENIT z kolekcji Domusa (lub podobny)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...