Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mój kierownik budowy mówił, że jeszcze nigdy nie widział inspekcji na budowie (chociaż nie wiem, czy to się tyczyło budowy). W naszym powiatowym inspektoracie siedzi tylko kilka osób, co na całą wielkopolskę nie jest zbyt dużą ilością, więc obskakują tylko duże budowy.

 

Ale jeżeli odbiór będzie częściowy, to podobno potem pojawiają się na odbiór całkowity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla starych i nowych klubowiczów. Ja na razie kupiłam działkę i zanim rozpocznę właściwą budowę, muszę swoje pole wykarczować. W poniedziałek odpalamy piłe i wycinamy stare drzewa owocowe.

Czy na Forum jest ktoś z okolic Szczepankowa?

Hej Agga.

Ja jestem niedaleko Ciebie. Budowa jest na Krzesinach, więc dzieli nas tylko trasa katowicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-cześć Agga, ja mieszkam w Szczepankowie ale uciekam do Garbów

-tomjot, kiedyś pisałem zę mam stempelki ale długość ok 2,9-3m

-ktoś pytał o posadzki maszynowe, ja jestem zadowolony z Paulbudu tel 602 40 91 94

 

A moje pytanie jest takie, czy drewnochron (impregnat do drewna) jest dobry i czy nadaje się na podbitkę, może ktoś ma jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Miron to ty jeszcze żyjesz? a ja myślalem, że my stara gwardia już zeszła :-)

 

Jak się mieszka - jest co robić na ogródku co? Trawa mi starsznie żółknie, takie kłopoty ma się po zamieszkaniu.

 

Powodzenia życzę wszystkim budującym się szaleńcom.

 

Członek starej Gwardii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, chodzi o to, czy masz w tym swoje materiały, czy jego, z białym montażem czy bez, docelowy montaż baterii czy nie , dużo punktów czy tylko kilka... U mnie było dość dużo punktów, w cenie docelowy montaż wszystkich baterii po kafelkach, montaż umywalek, ale podwieszenie misek od geberitów liczone już osobno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, chodzi o to, czy masz w tym swoje materiały, czy jego, z białym montażem czy bez, docelowy montaż baterii czy nie , dużo punktów czy tylko kilka... U mnie było dość dużo punktów, w cenie docelowy montaż wszystkich baterii po kafelkach, montaż umywalek, ale podwieszenie misek od geberitów liczone już osobno...

 

Cena bez materialow sama robocizna, punktow maks 20 jak policzylem, cena z bialym montazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...