Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Konkrety będą jak będą deklaracje uczestnictwa. Na razie zanosi się na około 12 uczestników - to już jest dobrze! Jeśli znacie fajną knajpkę dla nas to mówcie.

Frankai - jestem zawiedziona, że nie uświetnisz naszego spotkania. Miałam wrażenie, że jesteś Krajowym Konsultantem Do Spraw Budownictwa Jednorodzinnego :wink: i nadzieję, że zostaniesz moderatorem spotkania :wink: :wink: :wink:!

 

będziemy w kontakcie

poz

pyzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam sie zastanawiać czy warto tracić czas na Budme. Biorac pod uwage tematyke czyli:

 

materiały budowlane

elementy ścienno-elewacyjne

chemia budowlana

izolacje

nawierzchnie

posadzki, podłogi

dachy

wyroby metalowe

elementy mocujące

elektronarzędzia

szkło

systemy profili

okna, drzwi

okucia

bramy

komunikacja wewnętrzna: windy, schody

płytki ceramiczne

oprogramowanie

usługi budowlane i budownictwo

doradztwo budowlane

 

i moj stan budowy to malo jest dla mnie interesujacych tematow.

Mury juz sa, dach praktycznie na ukonczeniu,okna i drzwi juz zamowione, stolarka do wewnatrz juz wybrana. Wolalbym instalacje ale dopiero za 9 miesiecy sa targi o tej tematyce, a wtedy to juz mam zamiar mieszkac w nowym domku.

Ale spotkam sie z wami chetnie.

Co do miejsca to trzeba pomyslec o czyms malo halasliwym zeby ze spokojem porozmawiac.

 

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: loniu dnia 2003-01-13 13:45 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loniu - ja jestem też na tym samym etapie i mimo wszystko jest co oglądać. Po pierwsze zakres wystawy jest chyba trochę większy. W zeszłym roku oglądaliśmy z żoną m.in.: kominki, trochę płytek, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, okucia, schody, rolety wewn. i zewn. + systemy sterowania nimi i parę innych rzeczy, których już nie pomnę. Może poszukaj po firmach, które chciałbyś przepytać. Mam propozycję - osoby, które będą w pierwszych dniach, niech zdadzą relację, to może niezdecydowani wybiorą się na ostatni dzień. Ja obiecuję, że jeżeli tylko będę w 1 lub 2 dzień, to coś napiszę. Jeszcze nie wiem kiedy jadę, bo to zależy od żony. W tym roku jednym z głównych punktów, będzie spotkanie z projektantem wnętrz przy okazji; jego biuro jest 300km od naszej budowy, więc warto wykorzystać okazję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Pyzia ! Czy tylko my dwie jesteśmy tak chętne na to spotkanie? Mnie bardziej odpowiadałaby sobota wieczorem - odwieczna kwestia zostawienia z kims dziecka :smile: Z tego też powodu jestem oststnio do tyłu z knajpami w Poznaniu. Powinno byc to miejsce w miarę spokojne, żeby pogadać. Jeżeli ktoś zna takie miejsce niech sie odezwie. Może to być okolica Starego Rynku a może Cafe Głos?

Pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Wielkopolan - bywalców Forum.

Lektura wątku pokazuje, że jestem na podobnym etapie budowy co część z Was (stan surowy otwarty + zamiar wprowadzenia się z końcem roku).

Czy któryś z szanownych Forumowiczów palnuje zainstalować w swiom domku system wentylacji z rekuperatorem? czy znacie użytowników takich instalacji, zadowolonych lub nie?

Podobne pytanie mam a propos okien drewnianych M&S.

Mimo że ostatnie listy dotyczą głównie zbliżającego się spotkania może uda mi się coś od Was wyciągnąć.

Być może spotkanie bedzie do tego równie dobrą sposobnością.

Zaprasza się nieznajomych :smile:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spotkania, niestety w dniu Budmy nie bede mial czasu - za dużo znajomych się wystawia i za dużo mam już umówionych spotkań. Ale jest przeciez w poznaniu salon Muratora. Musze przyznać, że byłem na kilku spotkaniach, ale chyba nie było tam Forumowiczów. Pomysł do przemyślenia i można wybrać swobodniejszy dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie spotkania, to wszystko zależy ile osób będzie zainteresowanych przyjściem. Jeśli zbierze się większa grupa to może być Bee Jay's. Duża sala + piętro, umiarkowanie głośno, jeśli ktoś musi to można palić, da sie rozmawiać.

A jeśli na spotkanie będzie chętnych mniej niż 10 osób to można wybrać jakąś sympatyczną kafejkę. Cocorico na Świętosławskiej?

Tak czy inaczej, jeśli w grę wchodzi sobota wieczór to należałoby zarezerwować stoliki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...