Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jesli ktos potrzebuje dobrego elektryka to moge polecic firme Find p. Pawel Richter. Wykonuje wszystkie instalacje (elektryczna, telewizyjna, telefoniczna, komputerowa, domofonowa, alarmowa) przylacza i rozdzielnie. Jest dobry, dokladny, tani i znakomity z niego fachowiec. Wiecej informacji na jego stronie internetowej

Jak ktos chce szczegoly to zapraszam do mojego dziennika budowy(link nizej) zdjecia rowniez sa ponizej.

 

PS. Zeby nie bylo - to zadna rodzina. uwazam jednak ze nalezy polecac dobrych fachowcow bo takich jest jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, macie jakiegos kierownika budowy.

Podajcie jakies sprawdzone namiary, please :lol:

 

Już było na forum - Daga-bud z Paczkowa. Właściciel również trudni się kierownikowaniem (mam go u siebie na budowie). Jestem zadowolony, ekipa drży kiedy go widzi ;-)

 

pozdrawiam

gerion

 

WITAM GERION,

CZY MOZESZ MNIE DAC NAMIARY NA TA "DAGA-BUD" EKIPE.

 

DZIEKUJE Z GORY

CZESLAW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

mam do sprzedania ok 1,5 palety cegły klinkierowej ręcznie formowanej stylizowanej na "rozbiurkową" po ok 1 zł brutto/szt, cegła do obejrzenia na srotnie http://www.hoffmanowska.pl , nazywa sie " francuska"do odbioru z Moraska. Zainteresowanym mogę po weekendzie przesłać foto cegły i kominka z niej zrobionej

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mam dobrą ekipę, bardzo uniwersalną i konkretną, a przy tym są mistrzami dokładności. Namiar p. Michał (nazwiska nie pamiętam) 0505 779 685.

 

Pozdrawiam Staś.

Stas dzieki za namiary ekipy,faktycznie sa niemozliwi-fanatycy dokladnosci,pracuja dokladnie i czysto. U mnie mieli polozyc podloge z paneli,+sciana miedzy pokojem a kuchnia, sciane wyrysowali i zaproponowali dwa male otwory wykonczone od spodu drewnem . Wyszlo super, zona zachwycona bedzie miejsce na kwiaty. Do tego postawili obudowe kominka, pamietajac o doprowadzeniu powietrza(ja zapomnialem),iwykonali biblioteke w oparciu o plytyKG i drewno az mnie zatkalo wejda wszystkie ksiazki. teraz podlapal ich sasiad ocieplaja styropianem i maja zrobic poddasze.Jedyna ich "wada"-dokladnie wszystko wyrysowuja i obliczaja-efekt prawie zerowe odpady.Nie wiem jak ich znalazles ale jeszcze raz dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska pomocy!!!!

Za miesiąc mieliśmy się przeprowadzić (przed narodzinami drugiego dziecka)

a tu okazuje się że nasza woda z odwiertu nie nadaje się do użytku (nasza głupota, że zbadaliśmy tak późno - ostrzegam innych).

 

Mamy możliwość podłączenia się do wodociągu, musimy jednak jakieś 50m wodociągu wykonać na własny koszt, niestety AQUANET na dzieńdobry powiedział że sprawa jest do załatwienia najwcześniej za pół roku.

 

Może ktoś pomóc i podpowiedzieć jak przyśpieszyć sprawę?

Może macie jakieś doświadczenia?

 

Wszelkie podpowiedzi i sugestie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska pomocy!!!!

Za miesiąc mieliśmy się przeprowadzić (przed narodzinami drugiego dziecka)

a tu okazuje się że nasza woda z odwiertu nie nadaje się do użytku (nasza głupota, że zbadaliśmy tak późno - ostrzegam innych).

 

Mamy możliwość podłączenia się do wodociągu, musimy jednak jakieś 50m wodociągu wykonać na własny koszt, niestety AQUANET na dzieńdobry powiedział że sprawa jest do załatwienia najwcześniej za pół roku.

 

Może ktoś pomóc i podpowiedzieć jak przyśpieszyć sprawę?

Może macie jakieś doświadczenia?

 

Wszelkie podpowiedzi i sugestie mile widziane.

 

Wydaje mi się, że najlepsza rada to na razie pić wodę z butli. Do użytku w łazience i WC nie potrzeba przecież super czystej wody (chyba że wasza woda ze studni jest zupełnie do niczego). Poza tym dużo biegania na pewno może załatwić sprawę. Miałem tak przy załatwianiu uzgodnienia wjazdu na działkę - chciałem w tym samym dniu złożyć pozwolenie na budowę, i pilnie potrzebowałem zgody. Postałem 2 godziny nad urzędnikiem, ale w końcu się udało (i to bez łapówek).

 

Powodzenia w załatwianiu.

 

btw. ile kosztowało cię badanie wody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska pomocy!!!!

Za miesiąc mieliśmy się przeprowadzić (przed narodzinami drugiego dziecka)

a tu okazuje się że nasza woda z odwiertu nie nadaje się do użytku (nasza głupota, że zbadaliśmy tak późno - ostrzegam innych).

 

Mamy możliwość podłączenia się do wodociągu, musimy jednak jakieś 50m wodociągu wykonać na własny koszt, niestety AQUANET na dzieńdobry powiedział że sprawa jest do załatwienia najwcześniej za pół roku.

 

Może ktoś pomóc i podpowiedzieć jak przyśpieszyć sprawę?

Może macie jakieś doświadczenia?

 

Wszelkie podpowiedzi i sugestie mile widziane.

 

różne firmy przwożą wodę do domu - uwaga nie każda nadaje sie wybitnie dla malych dzieci, swego czasu korzystałem z Wody Bonart - była dobra i cenowo i najlepiej dobana dla dzidiusia

 

[list=]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...