Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

mr.moonlight, miron chętnię się dołącze do tej wełny (jeszcze nie policzyłem dokładnie ile ale połać dachu mam 270m). Proponuje abyśmy przeszli na maile albo uruchomili sobie "gadu - gadu" będzie łatwiej a co do styropianu to potrzębuję ale na docieplenie posadzki a co będziesz kupował miron?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

MHAl niestety nie interesowałem się tym za bardzo bo mam małą działkę i nie ma mowy aby u mnie to zrobić. Mogę jedynie powiedzieć, że moja Mama ma taką od roku i jest naprawdę świetna nie trzeba się szczypać ze zużyciem wody. Ale słyszałem także opinie, że używanie detergentów powoduje zabijanie bakterii rozkładających ścieki i po jakimś czasie dochodzi do zatykania drenów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loniu, mr.moonligt jeśli chodzi o styropian to właśnie chodzi o posadzki. Powiedz dokładnie jak przejśc na maile lub gadu-gau, żeby usprawnić działanie naszej tróiki murarskiej, bo ja się na tym nie znam, ale jestem za - muszę niestety dostać jakąś podpowiedź. Mam wejścia do jednej hurtowni (nie tej co wiesz) nie mają niestety wszystkiego, no i zawsze trzeba sprawdzić, co do cen Spróbujmy podziałać w trójkę - czekam na info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kicha samochód z resztą dachówki ugrzązł w "bagnie" na dojeździe do mojego domku. Muszę ściągnąć jakiś Katepilar żeby dowiózł dachówkę pod dom. Ja osobiści już zakupiłem sobie parę gumowców ale co z dostawami towaru.

Ludzie ja chcę mieć drogę chociaż prowizoryczną ale drogę a nie bagno. Czy u was też macie tego typu problemy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad, który wprowadzi się najwcześniej już skrzyknął wszystkich z naszej uliczki i zrzucamy sie na jakąś szlakę czy inne cos co na razie utwardzi dojazd do naszych działek. Pogadaj z sąsiadami, może oni też pójdą na taki układ.

A u nas negocjacji, wycen i rozmów końca nie widać........a to już zaraz luty, a potem marzec i trzeba ruszać z robotą ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobne problemy na działce, a kłopot w perspektywie jeszcze większy. wykopy przy domu sięgają 120cm głębokości. czy ktoś ma pomysł jak to sensownie zasypać tak aby się nie zapadało i nie bagniło? czy jest jakiś inny sposób poza zasypywaniem piaskiem i zagęszczaniem? czy ma sens ubijanie zagęszczarką ziemi, mieszanki gliniasto-uprawnej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

Pwotórzę również moje pytanie z wątku prawo i pieniądze tutaj może pomożecie:

 

niedawno pojawiła się u mnie koncepcja dodatkowego balkonu (niezadaszonego)opartego na dwóch słupach nad tarasem. Czy taki balkon powiększa pow zabudowy?

Jest to dla mnie o tyle ważne, że nie mogę już powiększać pow zabudowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Loniu

A może odpowiedzą na to pytanie Ci, którzy dali Wam pozwolenie na budowę? Na moją logikę jeśli pod tym balkone/tarasem jest kawałek domu lub tarasu - to nie powinno to być liczone dodatkowo. Jeśli wystaje on poza obrys budynku - to może być... Ale to tylko moje poglądy na czuja... W urzędach logika jest czasami inna a czasami nawet jest jej brak ... :lol:

pozdrawiam

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: pyzia dnia 2003-02-03 16:09 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Pyzia i mr.moonlight co z naszym wyjazdem na wizję lokalną. Prosiłam o przełożenie terminu. 8 lutego u mnie odpada. Może w przyszłym tygodniu? Bardzo mi zalezy, żeby z Wami pojechać.

 

Pyzia!! Zaczynamy mysleć o dachówce ceramiczne. Tak nas namawia nasz cieśla. Jeśli się zdecydujemy to dam Ci znać i może dogadamy szczegóły. Podobnie rzecz ma się ze stropami. My chyba będziemy zamawiać je wcześniej ale pogadać warto bo mamy te same. Myślę, że za kilka tygodni spotkanie będzie konieczne aby jeszcze raz wszystko przedyskutować.

 

Odezwijcie się w sprawie wyjazdu.

Pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...