Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

Witam,

Mam pytanie do osób, które kupowały Porotherm 25 P+W w hurtowni Nadstaga w Obornikach (Iga???). Otóż nasz majster straszy nas, że ten Porotherm z Nadstagi pochodzi z cegielni w Osieku i jest miękki, kruszy się i jest w związku z tym dużo odpadów. Polecał raczej Porotherm z Honoratki koło Konina. Przeszukałam forum, ale informacji na ten temat mało a o Honoratce wręcz sprzeczne opinie :roll: . Jesteśmy raczej nastawieni na zaopatrzenie w Nadstadze, bo proponują korzystne warunki i mamy dość blisko do nich, więc trochę się zmartwiłam tą opinią. Jak więc było z jakością waszego Porothermu?

Dziękuję i pozdrawiam,

Sylwia

 

Misiowa my z kolei bierzemy U220, ale też wypalany w Osieku. Na razie spotkaliśmy się tylko z dobrymi opiniami na temat tej cegielni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy moglibyscie mi podac aktualne ceny stali? Mi sprzedano w cenie: fi12 zebro - 2,40/kg, fi6 gladki - 2,70/kg, fi16 zebro - 2,70/kg. Za ile Wy placiliscie za stal, moglby ktos sie podzielic wiedza? Dodam, ze w tej samej hurtowni placilem w listopadzie srednio 2,10/kg. Czy stal az tak podrozala?

ja w piatek placilem za fi 12 zebro 2.22 brutto z transportem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyscie mi podac aktualne ceny stali? Mi sprzedano w cenie: fi12 zebro - 2,40/kg, fi6 gladki - 2,70/kg, fi16 zebro - 2,70/kg. Za ile Wy placiliscie za stal, moglby ktos sie podzielic wiedza? Dodam, ze w tej samej hurtowni placilem w listopadzie srednio 2,10/kg. Czy stal az tak podrozala?

ja w piatek placilem za fi 12 zebro 2.22 brutto z transportem

Moglbys napisac, gdzie kupowales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyscie mi podac aktualne ceny stali? Mi sprzedano w cenie: fi12 zebro - 2,40/kg, fi6 gladki - 2,70/kg, fi16 zebro - 2,70/kg. Za ile Wy placiliscie za stal, moglby ktos sie podzielic wiedza? Dodam, ze w tej samej hurtowni placilem w listopadzie srednio 2,10/kg. Czy stal az tak podrozala?

ja w piatek placilem za fi 12 zebro 2.22 brutto z transportem

Moglbys napisac, gdzie kupowales?

ul chyba Siewierska tel. 61 6659109

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz_Ko - zaintrygowała mnie twoja wzmianka o klinkierze - ja z nim walczę od jakiegoś czasu bo nikt mi nie chce go wymurować za ludzką cenę. I mam przygniatające wrażenie, że murarzom bardziej podoba się generalnie klejenie niż murowanie.... :evil: Ale ja się uparłam i będę miała klinkier więc na jesieni może ci parę namiarów dam. Wcześniej nie bo rynek zbyt płytki ( ja chwilowo to nawet osiadłam na mieliźnie).

 

Powodzenia boś nowy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polećcie mi proszę sprawdzonego wykonawcę od klinkieru. Ja się do swojego za późno odezwałem (idealnie mi kominy wymurował) i w tym roku jest zawalony, a mam 25m frontowego ogrodzenia do wymurowania....

Najlepiej ekipa ze wschodnich okolic Poznania (Antoninek, Swarzędz itp).

 

z góry dzięki

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mial do czynienia z ciesla o nazwisku Piotr Bera z Pobiedzisk i moglby podzielic sie opiniami?

 

My mamy :D a właściwie dopiero będziemy mieli pod koniec lata, bo wtedy będzie nam robił więźbę z deskowaniem i nadbitką. Co konkretnie chcesz wiedzieć?

Chcialbym wiedziec, jakie ma opinie w branzy. Czy jest dobrym ciesla, ma dobrego dekarza, jak z terminowoscia itp. Cokolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...