Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

Pytanie o kuchnie: robił ktos może cokolwiek u nich:

STOLMAT

ul. Wołczyńska 47 60-167 Poznań

http://www.stolmat.blacom.pl/index.html# ???

 

Strona uboga, bo podobno są na etapie rozkręcania interesu w Poznaniu, wcześniej działali w W-wie...

Kiedyś się o nich pytałam, a teraz mogę polecić, mamy kuchnię dokładnie taką jaką chcieliśmy, dobrze doradzą, sam montaż bardzo sprawny i czysty - nie musiałam po nich sprzątać 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

O namiary zapytam szefa.

A cena 1660 zł netto (VAT 7%) za 600 m fi 12 (żebrowana) i 640 strzemion fi 6 (30x30). Coś koło 1,90 za kg, ale nie umiem tego dokładnie przeliczyć. Porównywałam ceny za całość. Transport, jak pisałam, gratis.

Dobre ceny na fi 12 ma też Zbrojarnia Północ na Lutyckiej (tel. 8417530) - 2,1 netto za kg, ale trzeba doliczyć transport.

Namiary na stal z Pobiedzisk (może jeszcze komuś się przydadzą): MiniStal 8177007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o kuchnie: robił ktos może cokolwiek u nich:

STOLMAT

ul. Wołczyńska 47 60-167 Poznań

http://www.stolmat.blacom.pl/index.html# ???

 

Strona uboga, bo podobno są na etapie rozkręcania interesu w Poznaniu, wcześniej działali w W-wie...

Kiedyś się o nich pytałam, a teraz mogę polecić, mamy kuchnię dokładnie taką jaką chcieliśmy, dobrze doradzą, sam montaż bardzo sprawny i czysty - nie musiałam po nich sprzątać 8) :wink:

a coś o cenach ??

jak wypadli na tłe konkurencji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o kuchnie: robił ktos może cokolwiek u nich:

STOLMAT

ul. Wołczyńska 47 60-167 Poznań

http://www.stolmat.blacom.pl/index.html# ???

 

Strona uboga, bo podobno są na etapie rozkręcania interesu w Poznaniu, wcześniej działali w W-wie...

Kiedyś się o nich pytałam, a teraz mogę polecić, mamy kuchnię dokładnie taką jaką chcieliśmy, dobrze doradzą, sam montaż bardzo sprawny i czysty - nie musiałam po nich sprzątać 8) :wink:

a coś o cenach ??

jak wypadli na tłe konkurencji ?

Bardzo dobrze wypadli na tle konkurencji, bo robiliśmy rozeznanie na początku, do tego można się z nimi ładnie teragować 8) Zrobią absolutnie wszystko pod klienta i wyszło nas taniej niż jakbyśmy chcieli to robić w BRW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka i uśmiechy dla wszystkich budujących z Wielkopolski :D

 

Dzisiaj zalewają ławę fundamentową -kurcze beton B-20 droższy o 10zł/m3. :(

Co jeszcze zdrożeje ?? Może ktoś z Was wie i podzieli się z innymi swą wiedzą??!! :D

 

a skąd brałaś ten beton? ile cena netto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denes widziałam kiedyś taką skrzynkę do prądu. leżącą bezużutecznie u sąsiada, ale nie wiem czy jeszcze ją ma

Hej, dzieki za zainteresowanie. Sprawa troche sie rozwiazala sama.

Chcialem podlaczyc sie tymczasowo, a okazalo sie ze mam juz prad w skrzynce na dzialce. Enea ponoc przymyka oko na podlaczanie sie na czas budowy do ich skrzynki, wiec jezeli tak sie uda, nie bede musial instalowac drugiej, tymczasowej. Na wypadek gdyby ta opcja nie wypalila, czy moglabys zapytac sasiada czy nie jest mu ona zbyteczna i ewentualnie jaki ekwiwalent by sobie za nia zazyczyl.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O namiary zapytam szefa.

Namiary na stal z Pobiedzisk (może jeszcze komuś się przydadzą): MiniStal 8177007

Kacha dzięki!!!!!

 

Chyba weżniemy stal od nich ale nie mają trnsportu - we własnym zakresie - łatwilaś przez nich czy masz jakieś namiary na przewoźnika??? z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef nasz przywiózł część, a później reszta przyjechała na jakimś dużym samochodzie. Nie było mnie przy tym, ale samochód duży był, bo płot musieli rozebrać, żeby wjechał na działkę. Zapytam szefa skąd ten transport.

A nie mowilas czasem wczesniej, ze transport gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - ja normalnie jestem przerazona! :o

Pilnie poszukuję ekipy od wykończeniówki - jednej kompleksowo, lub poszczególnych ludków od:

- malowanie,

- tynki strukturalne

- podwieszane sufit i cuda z g-k

- obudowa kominka g-k

- płytki i biały montaz

- montaz drzwi, parepetów etc.

Termin wejscia najlepiej od wrzesnia.

Jedyna ekipa, ktora w ogole ze mna o takim terminie rozmawia podał mi cenę za wykończenie ok.90m2. Oni nie wyliczaja metrow tylko po protu spojrzeli na rzuty i wykonczenie calego pateru + jedej lazienki na gorze ( w tym gruntowanie, szpachlowanie, malowanie, tynki strukturalne, płytki, panele, podwieszane sufity, motaz szkla, obudowe kominka, rozprowadzenie dgp, montaz gniazek, włacznikow, biały montaz, armatury, dzwi klamek i czego tem jeszcze bede potzrebowala do zamieszkania pod klucz - nie wazne czy wiecej bedzie plytek, paneli itd.) - chca 20 tysiecy za robicizne. Od razu powiedzieli, ze prawdopodobnie na metry wyjdzie mnie taniejj, ale oni robia cuda i sa artystami (i to akurat prawda :roll: ) i wchodza we wrzesniu i przez 1,5-2 miesiecy sa moi.

Co wy o tej cenie myslice? Jak dla mnie to lekki kosmos :cry:

 

Pomozcie prosze, bo moje marzenia o przprowadzce na Boze Narodzenie legly wlasnie w gruzach :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dwóch wspólników. Nie wiem ilu ludzi robie, ale zazwyczaj jak z nimi rozmawiam (a mam kontakt od listopada 2005 to wychodzi na to, że robia sami we dwójkę, ale od rana do wieczora.

Wiesz - na 20 tys to ja musze jakies 2 lata pracowac, wiec dla mnie kwota kosmiczna. Muszale dokladnie zliczyc metry, plytek, g-k, dodac ceny montazu to mi wyjdzie jakas ogolna cena. Wem, ze od ziarnka do ziarnka. Moj elektryk za pozniejszy montaz jednego halogenu chce 20 zł/szt. :wink:

A wy mozecie sie wypowiedzec - ile was mniej wiecej kosztowala robicizna za calosc wykonczeniowki - liczac od zakonczenia etpow tynkow i wylewek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...