Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

Ludziska, właśnie zauważyłem, że w naszej Grupie Wielkopolskiej stuknęła nam SETNA STRONA!!! 8)

Ojojojojoj, a ja postanowiłem sobie, że przed szukaniem ekipy do budowy, przeczytam wszystko od deski do deski :o

Nie wiem, czy dam radę, bo casting zaczynam za jakieś dwa tygodnie :roll:

Tak czy inaczej - kolejnej setki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

asiu

 

a co jesli wolno spytac , maja wspolnego ukraincy i murzyni. znam wielu ukraincow i oni by ci ten dom lepiej postawili niz polacy.na pewno by ci nie powiedzieli ze nie mowilas ze komin mial byc prosty...a o murzynach to nie wiem jakich mowisz wiec sie nie wypowiem. do polski raczej im sie nie spieszy bo tu dno jest, wiec ci ani zachodni ani wschodni ani z afryki ani zadni inni murzyni budowac raczej nie beda

 

 

 

powodzenia z tym stropem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeesc murzynow to moze miec klopoty z murowanymi technologiami bo w afryce panuja troche inne trendy :D

Ale może mury z błota i krowich bobków będą tańsze i współczynnik K będzie lepszy. A firmy oferujące gotowe projekty z kosztorysami będą mogły śmiało pisać, że 100 metrów można postawić za 50kPLN*

 

 

* pod warunkiem, że do pastwiska jest mniej niż 50 km :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Chyba nie złapłaes skrótu myslowego -maiałam na mysli, że my jako biedniejszy kraj wysyłamy swoich fachowców za granice a ukraina itp bedzie wysyłac swoich bo naszych fachowców już brakuje - nie bylo w moim tekście żadnych, ukrytych skłonności rasistwoskich jesli to miałes na myśli...

A tak nawiasem mówiąc moim rodzicom ukraińcy nieźle dom postwili tylko nakradli w czasie budowy co tylko sie dało.

jeszcze jedno nie uważam, że w Polsce jest dno skoro Polacy są z reguły uwazani za granica za świetnych fachowców i dobrych pracowników.

 

pozdrawiam

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak nawiasem mówiąc moim rodzicom ukraińcy nieźle dom postwili tylko nakradli w czasie budowy co tylko sie dało.

jeszcze jedno nie uważam, że w Polsce jest dno skoro Polacy są z reguły uwazani za granica za świetnych fachowców i dobrych pracowników.

 

pozdrawiam

Asia

 

U mnie stan surowy postawili ukraińcy. Ceny polskie, jakość niemiecka prawie :). Nie mogę się przyczepić do żadnej z rzeczy którą zrobili......i doradzili i pomogli....Romek /budowniczy/ powiedział mi ,że gro ukraińców pracuje na budowach w Moskwie i okolicach.Tam są dopiero stawki!!!Liczone w dolarach. Tylko w Rosji są bardzo narażeni na wizyty policji a jeśli ci nie wjadą,to wjeżdżają "chłopaki" i przynajmniej 30% zarobku trzeba oddać "za ochronę". U nas wcale takich kokosów nie ma.Jeśli ludzie sobie myślą ,że jeśli będzie budował ukrainiec to będzie kosmicznie tanio, to pomału mogą zacząć oswajać się z myślą ,że czasy zatrudniania wschodnich sąsiadów za 3,50zł na godzinę skończą się bardzo szybko....

 

brachol sypnął tekstem:

czeesc murzynow to moze miec klopoty z murowanymi technologiami bo w afryce panuja troche inne trendy

eee ponoć ci z okolic Lagos mają doświadczenie w budowaniu bunkrów,więc choć na żelbecie się choć trochę znają ...no bo nie podejrzewam by budowali je z tapioki z okleiną z liści bananowca :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby na to nie patrzeć, najtaniej zawsze będzie budować własnymi rękami. A i satysfakcja przy takim budowaniu większa. No, ale nie każdy oczywiście chce budować własnymi rękami, i ma do tego swoje święte prawo. Ja w każdym razie wychodzę z założenia, że co potrafię zrobię sam. Będę robił dłużej, ale będę z tego zadowolony, no i pozostanie mi poczucie, że wszystko jest zrobione jak należy. A pilnowanie "fachowców" nie należy do zadań łatwych i przyjemnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby na to nie patrzeć, najtaniej zawsze będzie budować własnymi rękami. A i satysfakcja przy takim budowaniu większa. No, ale nie każdy oczywiście chce budować własnymi rękami, i ma do tego swoje święte prawo. Ja w każdym razie wychodzę z założenia, że co potrafię zrobię sam. Będę robił dłużej, ale będę z tego zadowolony, no i pozostanie mi poczucie, że wszystko jest zrobione jak należy. A pilnowanie "fachowców" nie należy do zadań łatwych i przyjemnych.

 

Witam Pasco.

Oj jak ja bym chciał coś zrobić samemu. Niestety chyba nie mam smykałki do majsterkowania,choć może inaczej, nie próbowałem np. układać płyt GK,płytek itp... a jak już coś próbowałem zrobić samemu przez dwa-trzy tygodnie,to tak sobie nagrzebałem z moimi zleceniami ,że do teraz mi się to odbija czkawką.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby na to nie patrzeć, najtaniej zawsze będzie budować własnymi rękami. A i satysfakcja przy takim budowaniu większa. No, ale nie każdy oczywiście chce budować własnymi rękami, i ma do tego swoje święte prawo. Ja w każdym razie wychodzę z założenia, że co potrafię zrobię sam. Będę robił dłużej, ale będę z tego zadowolony, no i pozostanie mi poczucie, że wszystko jest zrobione jak należy. A pilnowanie "fachowców" nie należy do zadań łatwych i przyjemnych.

 

Witam Pasco.

Oj jak ja bym chciał coś zrobić samemu. Niestety chyba nie mam smykałki do majsterkowania,choć może inaczej, nie próbowałem np. układać płyt GK,płytek itp... a jak już coś próbowałem zrobić samemu przez dwa-trzy tygodnie,to tak sobie nagrzebałem z moimi zleceniami ,że do teraz mi się to odbija czkawką.....

 

Tak to niestety jest. Dlatego też mówię, że nie każdemu pasuje robić samodzielnie - z różnych powodów :)

Ja też mimo wszystko do wielu prac wynajmuję kogoś do pracy - bo nie potrafię zrobić sam. Ale mimo wszystko co się da to robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiu

 

oczywiscie ze polacy sa swietnymi pracownikami...za granica.bo w polsce to tylko patrza jak sie nie narobic a zarobic, zachachmecic co sie da,nawet zarlo z lodowy, dopierdolic drugiemu polakowi.blee.sama mam doswiadczenia z polskimi budowlancami i instalatorami.6 lat wynajmuje chate i ciagle cos remontuje wiec wiem o czym pisze.nie raz przylapalam ekipy na ryciu w szafkach,nawet w kuchni,nawet te ekipy znajomych i swietnie traktowanych(np obiadkiem) ech...szkoda slow.a ulubione powiedzonko przecietnego nieroba polaka-nie bede pracowal bo mi sie nie oplaca za900zl.w polsce nie chca smazyc frytek bo to obciach ale w anglii nie przejnuja sie ze smaza bo to juz nie obciach.i oczywiscie zaraz po studiach chcieliby zarabiac krocie.nie wazne ze praktyke maja zerowa.ciesze sie ze tylu malkontentow stad wyjezdza.zostana ci ktorzy chca pracowac,ktorzy maja jakis pomysl na zycie i ktorym sie nie wydaje ze wszystko im sie nalezy.ja zaluje ze mam takie warunki jakie mam i nie moge czekac na wizy ,bo inaczej na pewno wzielabym sobie na budowe kolesi ze wschodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o ja tez tam :-(

 

pali sie bo zasrani poznaniacy wiecznie rzucaja na trawy butelki po piwach i innych gownach ze o innych smieciach nie wspomne.nienawidze ich.zawsze jak ide tam na spacer 2 razy w tygodniu to ide z reklamowka zeby chociaz tych smieci z drogi i przydrozy oraz pobliskich traw wyzbierac.i zawsze jest ich pelno.a juz najwiecej to wyrzucaja rowerzysci.nienawidze tych skurwieli,zeby wyzdychali.amen

 

 

ktore miejsce sie pali???????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o ja tez tam :-(

 

pali sie bo zasrani poznaniacy wiecznie rzucaja na trawy butelki po piwach i innych gownach ze o innych smieciach nie wspomne.nienawidze ich.zawsze jak ide tam na spacer 2 razy w tygodniu to ide z reklamowka zeby chociaz tych smieci z drogi i przydrozy oraz pobliskich traw wyzbierac.i zawsze jest ich pelno.a juz najwiecej to wyrzucaja rowerzysci.nienawidze tych skurwieli,zeby wyzdychali.amen

 

 

ktore miejsce sie pali???????????????

 

Brzydlak,też nie lubię jak ktoś śmieci,ale może byś tak zmienił lub choćby wykropkował "sku...li" w poście? Zaraz się pewnie jaki rowerzysta za to obruszy. I może nazwie cię jak Twój nick tylko rz wykasuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...