Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

Ja dziękuje 100zł/m2 w Zamysłowie...koniec świata...To ze 30km do centrum Poznania.......ale muszę przyznać że okolica mi się podoba.

Takie małe pytanko do "zamysłowian".Czy to prawda ,że w warunkach zabudowy dla Osiedla Zamysłowo jest zapisek,że dach budynku może być tylko koloru czerwonego/miedziany???

Ta ten kolor to prawda. Plan zagospodarowania robił ten sam urbanista co u mnie i uważał że tylko czerwony. Spytałam a dlaczego nie czarny albo bršzowy bo ja wole mieć fortepian na œcianie :wink: Choć muszę przyznać że ujednolicenie barwy nie jest złš sprawš na nowych osiedlach- wydaje mi się że to doœć ładnie wyglšda. Ale np. u mnie to była paranoja zważywszy na to że we wsi wszelkie kolory dachów i domów.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

jestem tutaj na forum od niedawna, mam problem ze znalezieniem dobrej firmy w Poznaniu (okolicach) produkujacej okna PCV i kompetentnej, ktora mi nie zniknie za chwile.

 

Jakies pozytywne doswiadczenia?

 

prosba wielkopolan o pomoc

ps.juz jedna firma zrobila mi wycene, okna-drzwi balkonowe byly bez gwarancji!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wschodzi jest taniej na pewno, a tereny bardzo ładne, okolice Promna, Pobiedzisk sa na prawde godne uwagi.

 

A mam pytanie Kochani z innej beczki... gdzie kupowaliście sprzęt AGD? Jacy producenci Was przekonali? Bo sie miotamy jak ta trawa na wietrze i nie wiemy juz sami gdzie i co kupować...

:-?

 

Pozdrawiam :)

 

mundzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A mam pytanie Kochani z innej beczki... gdzie kupowaliście sprzęt AGD? Jacy producenci Was przekonali? Bo sie miotamy jak ta trawa na wietrze i nie wiemy juz sami gdzie i co kupować...

:-?

 

5 lat temu, jak robilismy kuchnie kupilismy sprzet Siemens, Bosch, Liebherr Miele. Wydalismy duzo kasy. ale... sprzet nadal dziala nic sie nie psuje. Jestem zwolennikiem markowych rzeczy, no chyba ze cos sie kupuje na chwile.

A gdzie? Wszedzie, gdzie najtaniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yareckey - zadałeś pytanie o drzwi wewnętrzne z drewna - robiłam podchody w firmach z "gotowcami" i koniec końców zdecydowałam się robić na zamówienie u stolarza, namiary na priwa, 800 zł za sztukę(z ościeżnicą). Wyszły bardzo dobrze, a by kupić coś gotowego to wydałabym 700 zł jak nic i to za produkt drewnopodobny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to chętnie pozbędę się zapakowanej palety (czyli 60 sztuk) porothermu 25P+W w cenie po 4zł za sztukę. Odbiór z Borówca transportem własnym (paleta waży ok. 1150 kg, więc osobówką z trzy razy trzeba by obrócić :roll: ).

 

Tak swoją drogą, to chyba powariowali z cenami w Wienerbergerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, to chyba powariowali z cenami w Wienerbergerze.

ceny rosna wraz z popytem na poszczegolne materialy wczoraj bylem w Castoramie i nawet tam powoli zaczyna brakowac styropianu wiec mozna bezkarnie cene podniesc bo i tak przeciez kazdy kto potrzebuje to kupi material nawet kilka % drozszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Trzy dni temu trafiłem na to forum i od razu mam pilną potrzebę.

 

Na dzisiaj poszukuję dobrego kierownika do poprowadzenia budowy (kupiona działka z projektem w Zakrzewie i obecnym stanem 0).

Osoba która miała podjąć się prowadzenia dalej budowy (byliśmy umówieni na podpisanie dokumentów i spotkanie z ekipą) poważnie zachorowała i raczej nie będzie w stanie kierować budową. A materiały w drodze, ekipa gotowa do pracy po 20.09.

 

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to chętnie pozbędę się zapakowanej palety (czyli 60 sztuk) porothermu 25P+W w cenie po 4zł za sztukę. Odbiór z Borówca transportem własnym (paleta waży ok. 1150 kg, więc osobówką z trzy razy trzeba by obrócić :roll: ).

 

Tak swoją drogą, to chyba powariowali z cenami w Wienerbergerze.

 

To ja Cię mogę przebić, mam na zbyciu paletę Porothermu 25P+W kl. 15, którš jestem w stanie oddać prawie za darmo - za skrzyneczkę piwa. Jest ktoœ chętny ?? Mam także ok. 1/2 palety porothermu 11,5 cm - w podobnej cenie. Odbiór własny w Sadach - okolice Tarnowa Podgórnego.

 

Zapraszam chętnych - kontakt priv. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...