Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

aha, dzieki bardzo za info, firme o ktorej wspomniałeś znalazłam!

 

Musze nadmienic ze firma find robila u mnie wszystkie instalacje (elektryczma, telewizyjna, komputerowa, telefoniczna, alarmowa) i naprawde moge polecic... To byla moja najlepsza ekipa na budowie :)

Dodam ze bez problemu firma podpisala umowe, aneks, zrobila projekt powykonawczy i doradzila w wielu sprawach. Szef firtmy - Pawel - jest naprawde nieoceniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna kupić w Poznaniu lub okolicy blaty laminowane ale co najmniej 3 m długie i najlepiej o dowolnych głębokościach - chcę kupić meble z Ikei a tam blaty sa szerokośći 60,6 cm i w tym tkwi mój problem.

Sprawa jest dla mnie pilna bo za miesiąc przeprowadzka. Liczę na Forumowiczów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie robil (i robi wlasnie nie odbierajac moich telefonow i olewajac termin) polecany na forum Andrzej Trzmiel. Tez bez projektu "bo on by na rysowanie ze 2 dni stracil". Nie polecam :roll: Ja z brakiem projektu poradzilam sobie tak, ze po prostu obeszlam z nim wszystki pokoje i gniazdka i na karteczce sobie opisalam co i jak. Teraz jeszcze po zakonczeniu prac musze opisac rodzielnie. Nie mam zamaru placic komus za zalozenie halogenka czy przekrecenie lapmy 20 zł!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna kupić w Poznaniu lub okolicy blaty laminowane ale co najmniej 3 m długie i najlepiej o dowolnych głębokościach - chcę kupić meble z Ikei a tam blaty sa szerokośći 60,6 cm i w tym tkwi mój problem.

Sprawa jest dla mnie pilna bo za miesiąc przeprowadzka. Liczę na Forumowiczów !

 

Nie wiem czy na pewno maja takie jak chcesz ale sprobuj w firmie SAS. To duza firma i powinni miec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt tynków 23zł z materiałem a namiary podam na priv. A i chłopcy œpiš na budowie troszkę mi ich szkoda bo noce doœć chłodne

Do takich tynków to chyba rzeczywiœcie trzeba nówki łyżwy zakupić

 

Poszukuję ekipy do tynków cementowo-wapiennych jeśli chwalona ekipa takowe wykonuje to proszę o namiary na priv

Pozdrawiam :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jakie przepusty wykonać w fundamencie ? Na kanalizę fi 150, ale czy robic dodatkowo przepusty na gaz i prąd ? Czy lepiej przekłówac się przez bloczek ?? Jeżeli robić to jakie fi ??? O co chodzi z przepusem na doprowadzenie powietrza do kominka ??? :o Zwątpiłam już :-? Będę wdzieczna za podpowiedzi :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...