Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

czy ktoś poleci stolarza, tylko do wykonania, pomalowania i zamontowania listew przypodłogowych?

 

Znalazłam na forum taki wpis, może ci się przyda :

 

Znam jednego stolarza godnego polecenia. Robił u mnie kuchnie na wymiar( u sąsiadów także) i byłam z niego bardzo zadowolona(sąsiedzi także). Nazywa się Krzysztof Wyrzykowski, nr tel.: 601/771671. Wykonuje takze schody(także bedzie u mnie je robił), meble łazienkowe, szafy itp. jest dobrym fachowcem, więc trzeba troche na niego poczekać, ale warto Pan Krzysztof jest z Poznania ale dojazd do klienta nie jest dla niego problemem ( nie obciąża klienta kosztami dojazdu jak niektórzy ). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat spotkalam sie z tym panem Krzysztofem W w spr. schodow i drzwi. Mimo, ze akurat go nie wybralam zrobil na mnie calkiem niezle wrazenie. Choc cena schodow byla bardzo wysoka :wink: U mnie akurat bedzie robil schody i 2 pary drzwi duet stolarzy polecanych wczesniej przez Macka z Borowca (Maciu bardzo ci dziekuje za te namiary :D!), ale oni sa tak zawaleni robata, ze drobiazgow sie nie podejma :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś poleci stolarza, tylko do wykonania, pomalowania i zamontowania listew przypodłogowych?

 

Znalazłam na forum taki wpis, może ci się przyda :

 

Znam jednego stolarza godnego polecenia. Robił u mnie kuchnie na wymiar( u sąsiadów także) i byłam z niego bardzo zadowolona(sąsiedzi także). Nazywa się Krzysztof Wyrzykowski, nr tel.: 601/771671. Wykonuje takze schody(także bedzie u mnie je robił), meble łazienkowe, szafy itp. jest dobrym fachowcem, więc trzeba troche na niego poczekać, ale warto Pan Krzysztof jest z Poznania ale dojazd do klienta nie jest dla niego problemem ( nie obciąża klienta kosztami dojazdu jak niektórzy ). Pozdrawiam

 

bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat spotkalam sie z tym panem Krzysztofem W w spr. schodow i drzwi. Mimo, ze akurat go nie wybralam zrobil na mnie calkiem niezle wrazenie. Choc cena schodow byla bardzo wysoka :wink: U mnie akurat bedzie robil schody i 2 pary drzwi duet stolarzy polecanych wczesniej przez Macka z Borowca (Maciu bardzo ci dziekuje za te namiary :D!), ale oni sa tak zawaleni robata, ze drobiazgow sie nie podejma :wink:

 

tego właśnie się obawiam, po trzech latach cjciałbym zmienic czasami jakiś duperel, ale nie moge nikogo namówic na takie detale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś może mi pomóc i podać namiary na wykonawcę ocieplenia ? Majster który rzekomo ma mi to zrobić co chwilę mnie ściemnia, ze zaraz wchodzi i oczywiście go nigdy nie widać przy pracy. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mnie poratował w tej sprawie. Wszystkie materiału leżą (tak jak i robota) a ekipy nie widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś może mi pomóc i podać namiary na wykonawcę ocieplenia ? Majster który rzekomo ma mi to zrobić co chwilę mnie ściemnia, ze zaraz wchodzi i oczywiście go nigdy nie widać przy pracy. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mnie poratował w tej sprawie. Wszystkie materiału leżą (tak jak i robota) a ekipy nie widać.

Moglbys tylko powiedziec na ile wyceniona byla robocizna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś może mi pomóc i podać namiary na wykonawcę ocieplenia ? Majster który rzekomo ma mi to zrobić co chwilę mnie ściemnia, ze zaraz wchodzi i oczywiście go nigdy nie widać przy pracy. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mnie poratował w tej sprawie. Wszystkie materiału leżą (tak jak i robota) a ekipy nie widać.

Moglbys tylko powiedziec na ile wyceniona byla robocizna?

38 zł/m2 - wełna mineralna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wiem ze nieskromnie i ze pewnie dla wielu bede bucem ale.... niech tam

 

Chcialem sie pochwalic:

 

W NAJNOWSZYM NUMERZE MURATORA 11/2006 JEST ARTYKUL O ROZBUDOWIE NASZEGO DOMKU! SZUFLANDIA! JAK FAJNIE JEST PRZECZYTAC O SOBIE

 

nawet wiekszosc rzeczy sie zgadza :)

 

Koniec samozachwytu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie akurat bedzie robil schody i 2 pary drzwi duet stolarzy polecanych wczesniej przez Macka z Borowca (Maciu bardzo ci dziekuje za te namiary :D!),

 

Maciu jak pieszczotliwie :D

 

Fajnie ze nadal dzialaja i ze maja sie dobrze. Radze czasem posluchac jak rozmawiaja ze soba, szczegolnie jak czegos zapomna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wiem ze nieskromnie i ze pewnie dla wielu bede bucem ale.... niech tam

 

Chcialem sie pochwalic:

 

W NAJNOWSZYM NUMERZE MURATORA 11/2006 JEST ARTYKUL O ROZBUDOWIE NASZEGO DOMKU! SZUFLANDIA! JAK FAJNIE JEST PRZECZYTAC O SOBIE

 

nawet wiekszosc rzeczy sie zgadza :)

 

Koniec samozachwytu.

Pozdrawiam

 

 

Tak właśnie czytam ten artykuł i gdzieś juz dom tego koloru na forum widziałam :D

Teraz już wiem do kogo należy Szuflandia !! Nie jest własnoscia Kingsajzu tylko Twojej rodzinki!!

Jesteście sympatyczną rodzinką !! :D :D

 

 

Pozdrawiam !! :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...