Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

miron, odp. na privie, a jeszcze a propos naszych dylematów z tynkami polecam wątek 'ładne tynki' w wymianie doświadczeń.

loniu, ja będę potrzebować szambo na przeczekanie (kilka miesięcy). Chyba zdecyduję się na wkopanie kręgów betonowych

(1 krąg=0,5m3, cena 78zł), które po podłączeniu do kanalizy w ulicy będą tworzyły studzienkę przejściową. Alternatywą jest blaszany zbiornik do wkopania (10m3, 1.700zł)- tylko czy to dobrze mieć taką blaszankę w gruncie?? No, i najdroższa wersja - szambo plastik. Ale to już wypada kilka tysięcy.

Wszystko zależy od planów Twojego Szanownego Urzędu w sprawie kanalizy. Na co i kiedy można liczyć.

U mnie na razie będzie doprowadzona rura kan. na 2m od ogrodzenia, a co na końcu tej rury to zdecydujemy tuż przed wprowadzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i czytam co piszecie ale ostatnio nie miałam czasu sama coś skrobnąć. Dom rośnie w oczach. Fundamenty juz wyciągniete, zamówiony żwir, już za kilka dni beda wylewane podłogi parteru i dalej stawiane ściany. Jeździmy prawie codziennie na budowa i doglądamy. "Pańskie oko..." Cieszę się, że pogoda nareszcie dopisuje :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loniu, czy możesz ewentualnie podzielić się namiarami na wykonawcę? mam kilku, ale z ogłoszenia, nie z polecenia, a z kolei ci z polecenia dlh są tak drodzy, że brrr

pyrka, ja także szukam kogoś do płytek i gresów, jesli można to będę wdzięczna za kontakt,

miron, wyjazd się przedłuża i na budowie będę w czwartek i piątek, jutro się odezwę. Jakie godziny są dla Ciebie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loniu, czy możesz ewentualnie podzielić się namiarami na wykonawcę? mam kilku, ale z ogłoszenia, nie z polecenia, a z kolei ci z polecenia dlh są tak drodzy, że brrr

pyrka, ja także szukam kogoś do płytek i gresów, jesli można to będę wdzięczna za kontakt,

miron, wyjazd się przedłuża i na budowie będę w czwartek i piątek, jutro się odezwę. Jakie godziny są dla Ciebie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...