Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

Ja słyszałem, że mieli awarię dwóch pieców jednoczesnie. Problem w tym, że nie tylko cena wzrosła, ale wręcz nie ma cementu. Ostatnio brałem w hurtowni na fundament do śmietnika 6 worków, to zostało im jeszcze 5 i nie wiedzieli kiedy znowu dostaną. Bez paniki kiedyś nie znano cementu i też budowano ( polecam glinę, muł z Warty, osad z szamba itp.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Słuchajcie, mamy problem z ogrodzeniem :roll: a raczej jego brakiem. Nie możemy znaleźć nikogo kto chciałby się podjąć wykonania. Chodzi o siatkę na gotowym betonowym murku. Mamy w sumie 72 mb. Może znacie kogoś z Poznania lub okolic kto byłby do tego chętny? :roll: Budowa w Kostrzynie Wlkp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mamy problem z ogrodzeniem :roll: a raczej jego brakiem. Nie możemy znaleźć nikogo kto chciałby się podjąć wykonania. Chodzi o siatkę na gotowym betonowym murku. Mamy w sumie 72 mb. Może znacie kogoś z Poznania lub okolic kto byłby do tego chętny? :roll: Budowa w Kostrzynie Wlkp.

Żuczku,

Spróbuj może w P.P.H.U. Siatkoland, Luboń, ul. Armii Poznań 71, tel. (0-61) 8102804, http://www.siatkoland.com.pl. Sprzedają siatkę (wiosną było odrobinkę taniej niż w Komornikach) i mają współpracujące ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką cenę przekazał mi wykonawca tynków gipsowych, na którego się zdecydowałem. Ja ustaliłem z nim stawką na 22zł za m2 za gipsowe, natomiast za cementowo-wapienne maszynowe zażyczył sobie 24zł + gładx gipsowa 9zł/m2. Taniej wychodzą cementowo wapienne wykonywane ręcznie ale i tak trzeba położyć na nie gładź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie potrzebuję kogoś do załatania dachu! długo można opowiadać ale ekipa dekarska zostawiła mnie z rozkutym sufitem/dachem do samej dachówki!! Dachówek brakuje przez co po dzisiejszym deszczu miałam prysznic w całym mieszkaniu ! Brakuje około 10 dachówek i trzeba uszczelnić rynny bo są zarośnięte mchem. Pomóżcie proszę!

 

Mieszkanie w Szamotułach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...