Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

zuczek

Dzwoniłem w sprawie tej studni ale zaœpiewał 200zł od kręgu.

Czy u Ciebie kopali tak dawno czy ceny poszły tak do góry

 

:o :o 200 od kręgu?! My robiliśmy studnię jakoś na początku czerwca tego roku i w sumie za 6 kręgów płaciliśmy mu 350 zł. Aż nie chce mi się wierzyć, że wywalił Ci taki kosmos. Spytaj go dlaczego jeszcze pół roku temu robił tą samą usługę za niemal 1/4 tej ceny, czyżby woda sodowa do główki uderzyła? :roll: :evil: W naszej okolicy Bindulski był zawsze znany z przystępnych cen...

Na białej liście polecanych firm w Wielkopolsce znalazłam jeszcze taki numer: 8 134 425 - spróbuj, może tutaj będzie taniej.

Wysłalam Ci jeszcze coś na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam w ubiegłym tygodniu i zostały 2 działki o powierzchni około 1100 i 1300m2. Zdecydowanie za dużo jak na moje plany, tym bardziej, że są one w cenie 65ł/m2.

Kawałek dalej są działki, które właściciel sprzedawał za 30 zł/2, jednak okazało się, że gmina musi opracować od nowa całe studium uwarunkowań przestrzennych dla tego terenu a następnie dopiero plany zagospodarowanie terenu. Więc ewentualna budowa w tym miejscu będzie możliwa najwcześniej za 2-3 lata.

 

I w zasadzie to szukam czegoś o powierzchni 600m2 w cenie około 30zł/2. Już nawet niekoniecznie w tamtym rejonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam taniej zwykłej bramy garażowej uchylnej o wym. 2.5x2.1 w kolorze złotego dębu, niekoniecznie w okleinie. Wszędzie są w kolorze białym lub brązowym.

 

Hej! Nieszczególnie znam się na tym temacie ale przeglądałam dziś wcześniejsze posty i znalazłam informację o bramie garażowej w kolorze złoty dąb+montaż+automatyka w firmie CORA z Suchego Lasu. Osoba, która to opisywała porównywała ceny i były tańsze od cen jakiegoś ALUMAXA ze Skórzewa i KRISPOLA. Nie było podanego nr telefonu ale może jakoś sobie znajdziesz.

 

krys1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam taniej zwykłej bramy garażowej uchylnej o wym. 2.5x2.1 w kolorze złotego dębu, niekoniecznie w okleinie. Wszędzie są w kolorze białym lub brązowym.

 

Hej! Nieszczególnie znam się na tym temacie ale przeglądałam dziś wcześniejsze posty i znalazłam informację o bramie garażowej w kolorze złoty dąb+montaż+automatyka w firmie CORA z Suchego Lasu. Osoba, która to opisywała porównywała ceny i były tańsze od cen jakiegoś ALUMAXA ze Skórzewa i KRISPOLA. Nie było podanego nr telefonu ale może jakoś sobie znajdziesz.

 

krys1

 

http://www.cora.budowlany.net/ :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alison

jak tam idzie budowa? konczysz czy sama sie wykonczylas?

pozdrawiam

 

 

:lol: Brachol, miło mi, że o mnie nie zapomniałeś :wink: na szczęście nie wykończyłam się, chociaż momenty załamania były, szczególnie na początku. Ale w czerwcu wygoniłam pierwszą ekipę, co kosztowało nas 2 tyg. przestoju i nowa ekipa jest naprawdę DOBRA :D są chętni do pracy, szanują inwestora, nie mają much w nosie a co najważniejsze myślą przy robocie, co u fachowców wcale nie jest częste.

 

Co do zaawansowania:

- właśnie robi się podbitka wraz z ocieplenie poddasza nieuzytkowego,

- dzisiaj uruchamiana jest PC i grzejemy,

- 15 listopada przyjeżdża wełna na ocieplenie ścian (ponoć jestem ostatnia osobą która w tym roku dostała transport)

- jest juz jeden GEBERIT i pracuje POŚ,

- potem płytki na podłogach i łazienki,

- i cały czas mamy nadzieję święta spędzić już w DOMU :wink: Zobaczymy, czy ekipa wytrzyma tempo - jeżeli chłopaki dadzą radę to będzie GIT 8)

 

To tyle ode mnie! Pozdrawiam Wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

[...] CORA z Suchego Lasu. Osoba, która to opisywała porównywała ceny i były tańsze od cen jakiegoś ALUMAXA ze Skórzewa i KRISPOLA. Nie było podanego nr telefonu ale może jakoś sobie znajdziesz.

 

krys1

 

CORA z Suchego Lasu to dla mnie pomyłka. Byłam tam i zobaczyłam marną kanciapę z Panem, który patrzył na mnie jak na ufoludka, gdy pytałam o bramę w drewnopodobnej okleinie. Jakiś PRL normalnie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Alison i inni fajni ludzie

napisałam do Ciebie wczoraj na Priv, ale że robię to pierwszy raz nie wiem czy dostałaś mojego maila. Dlatego wysyłam jeszcze raz, tym razem na forum, może jakaś dobra dusza odpisze.....

 

Witaj Alison,

przeczytałam na gr. wlkp., że budujesz z silikatów, zakładasz pompę ciepła i pomyślałam, że mogę poprosić cię o pomoc :

ja dopiero zaczynam i dylematów mam b.dużo podobnie jak wszyscy nowicjusze.Czy mogłabyś mi podać namiary na swoją ekipę bud. (jedna od wszystkiego?) oraz info. dot. pompy ciepła

chcemy zacząć jak najszybciej(czyli pewnie dopiero na wiosnę) ale najważniejsze to skończyć w sierpniu.

Chciałabym zlecić wszystko jednej ekipie, ale taka przyjemność może mocno przedrożyć sprawę, jeśli masz jakieś doświadczenia i możesz się nimi podzielić to będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam i życzę miłej

wykończeniówki.

JOLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[- jest juz jeden GEBERIT i pracuje POŚ,

To tyle ode mnie! Pozdrawiam Wszystkich!

powiedz mi jeszcze co masz za POS?

pozdrawiam

 

 

Witajcie ponownie,

 

brachol - POŚma z BIOEKO

 

Jolka_ - przepraszam, ale namiarów ekipy jeszcze nie daję, bo chciałabym aby najpierw skończyli prace u mnie, a jest tego jeszcze sporo. Polecę ich Wszem i Wobec jak już skończą u mnie, a będzie to prawdopodobnie około marca 2007. Pompę ciepła mam z firmy ClimaKomfor Grudziądz, ale podobno ostatnio dają takie oferty cenowe :o , że trudno je zaakceptować. Jak będzie sz chciał zobaczyć jak to ustrojstwo działa, to zadzwoń - mój GSM podałam Ci na priv. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podpowie gdzie w Poznaniu lub okolicach najtaniej kupię tuje????

Ubiegłej jesieni kupiliśmy w Stęszewie za 11-12 zł za sztukę drzewka wysokości około 140-150 cm po posadzeniu. Wszystkie sie przyjęły. Niestety nie posiadam teraz numeru telefonu do nich. Jest to w Stęszewie, jadąc główną drogą w kietunku Leszna, ostatnia ulica po prawej stronie przed rondem. Tam też na płocie jest duża reklama z numerem telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...