Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Robson68

U mnie kuchnię robił STOLMER http://www.stolmer.pl/

ZAczęło się od kuchni, a potem robili szafy wnękowe, łazienkowe, "wiatrołapowe" i pewnie będą jeszcze robić do salonu

Są bezproblemowi, dużo doradzają,( przy okazji kuchni domówiłam później kilka półek, "drzwi z płyty" do spiżarki i kilka innych "drobiazgów", a cena nie zmieniła się :wink: ), jakościowo ok, osprzęt do dogadania się (np rodzaj prowadnic itd)

No i są tani :lol: (przynajmniej tańsi niż poznań)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za całość z montażem 5,5 tys., do tych wizualizacji i zdjęć z dziennika dodali jeszcze w sumie 4 szafki wiszące bez frontów (3 małe, ale jedna kombinowana nad lodówką) no i te pseudo-drzwi (oklejona pcv płyta cięta na wymiar)

w zestawie z "bajerów" jest magic-corner za (chyba) 900 , niestety zrezygnowałam z lepszych prowadnic, ale i te śmigają (no i trzaskają :wink: )

panowie bardzo elastyczni, dokładni i mili, (nawet jak na moją prośbę przewieszali wszystkie szafki, bo mi się koncepcja zmieniła/pomyliła :oops: :wink: )

Robson68, jakbyś chciał zobaczyć ich pracę to zapraszam :lol:

 

(nie wiem czy wiesz, ale Twój wykonawca ma nadal mój projekt który mu kiedyś dałam do wyceny :wink: :lol: )

[/u]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto postawi nam ścianki działowe, w sumie może z 15m2, najlepiej na wczoraj..... Budowa - Poznań / Szczepankowo

 

Elektryk już w blokach startowych a gość który miał to zrobić musiał pilnie wyjechać........ HELP !!! :evil:

Jeżeli to jeszcze aktualne, to daj znać na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za całość z montażem 5,5 tys., do tych wizualizacji i zdjęć z dziennika dodali jeszcze w sumie 4 szafki wiszące bez frontów (3 małe, ale jedna kombinowana nad lodówką) no i te pseudo-drzwi (oklejona pcv płyta cięta na wymiar)

 

[/u]

 

Bagat, a ile czekałeś za wykonanie tej kuchni? Masz jakieś fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryby

na kuchnię czekałam coś koło 4-5 tygodni (tak naprawdę czekaliśmy na fronty, bo korpusy były dużo wcześniej, a fronty od nich "niezależne" :wink: ), zresztą była robiona na raty (z naszej winy- tzn. mieliśmy małą awarię w chatce) dlatego mogłam sobie podomawiać różne rzeczy :D

Na razie zdjątka ino w dzienniku, ale niestety nie najaktualniejsze, mam nadzieję że w tym tygodniu będą nowe :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poradźcie dobrych producentów/montażystów okien z PCV :lol:

 

My kupiliśmy w firmie AMB Babst na Obodrzyckiej w Poznaniu, super fachowcy, szybkie terminy, montaż bez zastrzeżeń, no i doradztwo :) Profile mają od Garbalińskiego, tel. 61 879 31 81

 

Możecie wkleic jakąś fotkę ... będę wdzeczna :D , mnie tez interesuja PCV-ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje drzwi budowlanych - tymczasowych. Ma ktos cos takiego do sprzedania??

 

Nie chce montować od razu dobrych drzwi zeby sie nie zniszczyly, no i nie mam ochoty aby wszyscy instalatorzy mieli klucze do zamkow :)

 

Kupiłam w Praktikerze - drzwi "pseudodrewniane", porównam je do takich jakie standardowo są w starszych blokach mieszkalnych, koszt z zamkiem i jednym kluczem chyba 90 zł+ościeżnica, w sumie jakoś 200-210zł, tylko kolor biały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...