Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Matko - ale te ceny skoczyly od zeszlego roku :o Jestem w szoku - rozumiem podwyzki, ale o 100% :o Ja bralam pth wlasnie w Nadstadze - mieli wtedy najtaniej w okolicach.

 

Mozna sprobowac w Vbudzie - tel. do przedstawiciela: Andrzej Ostrowski 600091283. Ceny na styropian, cement, plyty g-k dali mi tu lepsze niz w Nadstadze, nawet plytki kupowalam u nich z ponad 25% rabatem.

 

 

Z innej beczki- potrzebuje namiary na sprawdzonych stolarzy lub nie powalajace cena studia kuchenne. Kuchnie czas robic - a terminy stolarze maja na maj-czerwiec :roll: Juz nie mowic o pozostalych meblach - prawie wszytkie na wymiar :roll: Niestety slynny tu duet schodowy za meblami nie przepada a jak juz to z litego drewna robia :wink: Ale polecam ich nadal- oprocz schodow zrobili mi parapety- te tez pierwsza klasa.

 

I jeszcze moze jakies namairy na firmy od zakladania ogrodow, i ukladanie kostki brukowej. Najwyszy czas juz sie tymi aktywnosciami zajac :D Bede niezmiernie wdzieczna za wszystkie namiary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z innej beczki - robil moze ktos z was system nawadniana w ogrodzie? Albo moze oczko wodne przez jakas firme? Czy sam ogrod? No i główny problem - układanie kostki brukowej. Powili czas myslec o otoczeniu domu a zauwazylam, ze nigdzie u nas nie ma tego typu namiarow. Wicionarstek twierdzi, ze nie ma u nas najlepszych firm od grodow :roll: Ale ja sama oczka nie zaloze ani kostki nie poloze - musze sie zdac na kogos Moze trafiliscie na kogos godnego polecenia? Moze wiecie tez, gdzie najtaniej zakupic taka kostke betonowa i drewniane elementy do ogrodu- jak drewniane przeslony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania betoniarkę, ok 150-200 l ( nie wiem dokładnie ale jest bardzo pojemna ), silnik 3 fazowy 1,1 kW, w stanie dobrym, wieniec nie uszkodzony, w pełni sprawna. Po wymianie łożysk w ubiegłum roku przy jej pomocy zrobiłem fundament pod płot- ostatnia jej praca.

Chętnych zapraszam na http://allegro.pl/show_item.php?item=175253004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...