Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy macie namiary na wykonawcę mebli kuchennych?

 

Mam i szczerze polecam. Gość jest genialny, cierpliwy i ma dryg do nowoczesnego designu. Ma produkcje w okolicach Dębca, więc blisko Ciebie. Tylko że terminy na dziś to 2-3 miesiące. Ale warto czekać ;) Wiem, bo teraz używam jego mebli.

 

Namiary: Szymon Nowicki 501 461 551

 

pozdrawiam

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam umówioną ekipę budowlaną na sierpień. Nie wiem, może znaleźli sobie coś lepszego a może faktycznie się pokłócili i już nie istnieją jako ekipa. Moje plany wzięły w łeb. Dekarz "zawieszony", no i ze stanu surowego w tym roku nici. Jeśli macie namiary na kogoś kto mógłby jeszcze w tym roku wymurować dom to please pomóżcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość

badboyryba może pospmamujesz na czarnej liście ??

przynajmniej nikt nie będzie musiał Cię tam dopisywać za SPAM.

 

Po za tym po co dorabiać przedstawicieli niemieckich, skoro można wspierać regionalny rynek, zwłaszcza, że materiały budowlane już można dostać od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do Was prośbę. Jak to teraz często bywa zostałem wystawiony do wiatru przez umówioną ekipę. Co prawda nie buduję a remontuję dom i potrzebuję namiwarów na ekipę, która jest w stanie okopać dom do fundamentów (około 1,5m) zaizolować, ocieplić styropianem, zrobić ściankę dociskową oraz drenaż. Dom znajduje si w Poznaniu. Będę wdzięczny za wszelkie namiary.

Pozdrawiam i dziękuję,

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sytuacja powoli robi się krytyczna, jakieś fatum prześladuje nasz dach.

 

Kolejny cieśla naobiecywał nam złote góry, przykręcił dwie murłaty we wtorek i zniknął z budowy, telefonów nie odbiera, także obcych.

 

20 lipca mamy zamówiony montaż drzwi i okien, 23 mają wejść tynkarze, elektryk pracuje a dachu nie ma. Do 20 lipca dach powinien być przynajmniej ofoliowany.

 

W związku z tym zwracam się z uprzejmą prośbą do forumowiczów o informacje o namiary cieśli, który a/ jest normalny b/ może wcisnąć dodatkową robotę.

 

Jeśli ktoś, jakimś cudem, mógłby nam pomóc byłbym zobowiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...