Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Cześć wszystkim.

Ludziska poratujcie !!! Właścicielem działki jestem od niedawna. Potrzebuję czegoś w rodzaju baraku, barakowozu, kontenera, w którym mógłbym przechowywać narzędzia typu szpadel, grabie, siekierka itp. Mam dosyć wożenie tego w samochodzie, tym bardziej, że jeden sprzedawca stwierdził i upiera się przy tym, że taczka i tak do osobówki nie wejdzie. Gdyby ktoś chciał coś takiego sprzedać, lub znał kogoś, komu jes to niepotrzebne, to proszę o informacje. Z góry dziękuje.

Z harcerskim pozdrowieniem - Darz Bór.

P.S. zapomniałbym najważniejszym - dobrzeby było, aby cena za tego typu cudo - była niewielka lub ostatecznie symboliczna. he,he,he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotosz, spróbuj może poszukać w Głosie Wlkp on-line,

w ogłoszeniach drobnych, albo możesz sam dać ogłoszenie.

MHAL - to jest fajny moment, kiedy kładą strop :smile: Nie pada człowiekowi na głowę, a u mnie to było zimą i ekipa koniecznie chciała zrobić na nim lodowisko z barem :wink:

Pyrka, info na privie - jeśli możesz to daj znać w sprawie płytkarza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misza,

u mojego ubezpieczyciela - Generali - nie było to potrzebne. No, przybajmniej do polisy, a gdyby coś się stało (odpukać) - to może coś jest na ten temat w załączniku załącznika do załącznika aneksu korygującego zmiany w załącznikach szczegółowych ogólnych warunków ubezpieczenia. W ogóle to miałem z tym trochę zabawy, a kilka firm odpadło w przedbiegach, m.in. Uniqa - "bo każdy klient jest unikalny" - takie chyba mają hasło i chodzi w nim chyba, żeby unikać klientów. Wymagany jest za to alarm/monitoring, właściwe zamknięcie budynku, decyduje też położenie, otoczenie, sąsiedzi etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misza - sorry za pomyłkę. Nie śledzę Twoich wypowiedzi, stąd nie wiedziałem, że męża niet. Danych statystycznych mam jeszcze trochę. Na przykład w moim zawodzie rozpada się 80% małżeństw (ja będę oczywiście w pozostałych 20 :grin: ). 95% populacji powinno być pod opieką psychoiatry, co wcale nie oznacza hospitalizacji. Statystyczny Polak chodzi do filharmonii raz na 25 lat, a niestatystyczny... nie chodzi wcale :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misza - oczywiście że nie myślę inaczej :grin: A forum nadzoruję :wink: w dzień i w nocy. Nie pamiętam kiedy miałem ostatni dzień bez komputera. Chyba wrzesień ubiegłego roku. :eek: Ja nawet będąc na wczasach lub czekając na kolejny samolot loguję się tutaj. DOKTORA !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotosz - ja zrobiłem sobie szopę z płyt betonowych i słupków (takich na płot) + drewniany dach. Jest wielkości garażu. Koszt ok. 500+200zł. Oczywiście jest to wbrew prawu, ale kontrol pomruczał i nie czepiał się za bardzo. Szopa była po prostu estetyczna i to związanie z gruntem nie było zbyt stałe, bo tylko zakopałem słupki w mojej glinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...