Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Eh jak widzę domy w 3 miesiące np reklamowany schwabenhouse... dom musi być murowany najlepiej 2 lata...musi dobrze sie przewiać oraz przeschnąć później to wychodzi wilgoć albo pękają tynki bo ściany jeszcze lekko sie układają i przesuwają o 2mm

 

A ja teraz szukam ekip od wykończeniówki, malarzy płytkarzy, parkieciarzy....itp proszę o dane na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh jak widzę domy w 3 miesiące np reklamowany schwabenhouse... dom musi być murowany najlepiej 2 lata...musi dobrze sie przewiać oraz przeschnąć później to wychodzi wilgoć albo pękają tynki bo ściany jeszcze lekko sie układają i przesuwają o 2mm

 

 

Ech jak słyszę takie teorie.. Mój dom wybudowany został w ciągu 7 miesięcy. I problem z wilgocią mam odwrotny to znaczy, że jej nie mam a raczej zima mam za mało, to raz, nic mi nie pęka i się nie przesuwa. Dom stoi 3 lata, no chyba, że te wady mają wyjść po 10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie budujących Wielkopolan! Mam zamiar dołaczyc do waszego grona juz w sierpniu, ale zaczęły sie pierwsze problemy budowlane - sprawdzona i umówiona ekipa murarzy rozpada się i chyba nam się wycofają :( Będziemy budować ściane jednowarstwową z Porothermu 44 i dość trudno znaleźć do niej dobrych fachowców. Może ktos zna lub ma takowych na swojej budowie? Bardzo będę wdzięczna za wszelkie namiary! Help me! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może możecie polecić solidną firmę do układania kostki granitowej (miejsce układania Poznań). W dwóch firmach, które mieliśmy polecone, pracownicy "uciekli" zostaliśmy zatem na lodzie.

Bardzo proszę o namiary na firmy, z których byliście zadowoleni.

 

Artur Antkowiak 697 707 795 odzszedł z duzej firmy na swoje i powininiem mieć wolne terminy

powołaj się na jego imiennika z komornik ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Budowanie zaczęłem jakiś rok temu przez Firmę Profinbud. Tragedia. Facet robi poszczególne etapy miesiącami, każdy etap to fuszerka i trzeba walczyć o usunięcie usterek często bezskutecznie. Każdy etap niedokończony. Próbuje instalować najgorszy i najtańszy towar. Ma może ktoś podobne doświadczenia z tą Firmą z Suchego Lasu ? Może wiecie jak przekonać tak nieuczciwego wykonawcy do realizacji swoich zobowiązań ?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...