Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

misza,

proszę bardzo - odp. na privie.

Ale mnie podniosłaś na duchu - jeżeli dasz radę z taką landarą do wakacji, to i ja poradzę sobie s moją chatką do jesieni.

Dziś właśnie trochę sprzatałem - 5 godzin - Boże i to tylko parter.

Mam pytanie - jaki jest sprytny sposób na usunięcie nalepek z szyb okiennych - miało ich nie byc, ale oczywiście nie wszystko zagrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron - o oknach podesłałem

Frankai - in dłużej będziesz siedział tam gdzie siedzisz tym pewniej psychiatra będzie Tobie potrzebny :smile:. Tam to chyba nawet całkiem powszechne. BTW wiesz, że pisali o Twojej zawodowej działce w gazecie? Duży artykuł Koszernej w rubryce gospodarka.

Pozdrawiam

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: mr.moonlight dnia 2003-05-05 12:16 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z wielu korzyści z forum muratora - dostałam jedną z pierwszych wycen dachu i już wiem, że 70 zł, które wykonawca proponuje za metr robocizny na dachu (więźba + deskowanie+ papa+ dachówka) to zdecydowanie za dużo...

 

Misza, doszła do ciebie druga wiadomość o Torusie, bo słyszałam o jakichś problemach z łącznością ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai czuwa :wink:

MrMoonlight - mam dość silny kontakt z krajem (audio-wideo), żyję w lepszej dzielnicy, żywię się w polskim sklepie (więc mam nadzieję, że to żarcie nie jest to GM). Mam nadzieję do końca nie zwariować, a kasiora na budowę jest potrzebna :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misza - jeżeli tylko masz odpowiedni sprzęt, to cała przyjemność po mojej stronie. Nie będę jednak puszczał tego w sieć, bo do przemów się nie nadaję. Wolę spotkania w 4 oczy. Info podam na priv.

Do wideokonferencji używam NetMeeting, choć jeżeli ktoś ma WinXP to wystarczy nam MSN Messanger. Oczywiście potrzebne jest Audio (najlepiej słuchawki z mikrofonem). Jest jeszcze jeden warunek - jeżeli będziecie wpięci poprzez sieć, to nie może mieć ona FireWall'a lub musi mieć odblokowane pewne funkcje. Nie pytajcie o więcej szczegółów sieciowych, bo nie znam się aż tak dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oorbus - nie trzeba wcale. Ja miałem Celerona 300 z 64MB RAM i powinien wystarczyć. Były jednak problemy z USB - ten na płycie nie dział, więc miałem do wyboru dostawić kartę (jest wolniejsza) niż to na płycie, albo pełby upgrade płyty, procka i pamięci. Wybrałem to drugie. Kosztowało chyba z 640zł. Żona nie wiedziała :smile: Teraz by chyba nic przeciwko temu nie protestowała. Sama lubi pogadać w ten sposób, a dzidzia jest wniebowzięta. Macha mi rączkami, gładzi monitor, rechocze jak się wygłupiam przed kamerą, itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, ja mam sprzęta jeszcze sprzed wojny....

233Mhz ( teraz szybsze do kalkulatorów wkładają :wink:

usb faktycznie na płycie.

i tylko 2,1 GB- to winda xp zajęłaby mi prawie 70% zasobuf

ale nie wiedziałem że upgrade jest możliwy za tak małe pieniądze.

co z jakością obrazu? w jakiej to jest rozdzielczości?

pzdr.

oorb

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...