Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

Oorbus - wymieniłem płytę na najtańszą z możliwych. Za tym poszedł oczywiście procek, 128MB RAM no i obudowa, bo miałem nie ATX-ową. Klawiaturę podpiąłem przez przelotkę, bo uwielbiam jej klik i to, że działa już bezbłędnie 10 lat! Pożyczona przed znalezieniem przlotki schrzaniła się pierwszego dnia. Przed wojną - to były klawiatury ... :smile:. Spróbuj pożyczyć od kogoś kamerkę i zrobić test. Może USB Ci zadziała i moc wystarczy. Powodzenia i jezeli chcesz mnie wywołać, to użyj "Frankai", bo zwykle już nic więcej na Forum ostatnio nie mam czasu czytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Oorbus - te programiki nie zajmują aż tak wiele miejsca. Jeżeli jednak masz faktycznie problem z HDD, to przecież i tak musisz dokupić następny lub większy. Przy upgrade zawsze będziesz mógł go przenieść. Zdjęcia jako takiego nie możesz wkleić, ale jak masz zdjątko gdzieś w sieci, to możesz wstawić link do niego tak, że będzie się doładowywać do strony Forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Irek :smile: W wolnej chwili muszę sobie obejrzeć Twoją Idalię.

miron, walka z EW i ubezpieczeniem trwa. Swoją drogą ubezpieczycielki są jak odbite na ksero - miłe do bólu, gadatliwe i b. czasochłonne.

Czy macie rozeznanie w sprawie przechodzenia z prądu budowlanego na docelowy? Wiem, że wymagany jest min. częściowy odbiór budynku. Kierownik twierdzi, że trzeba mieć kuchnię, wszystkie media rozprowadzone, szambo/kanalizę podłączoną i właściwie mieszkać przynajmniej w części domu. A pan z energetyki w Mosinie - w praktyce wystarcza stan surowy zamknięty, drzwi, okna, i nikt 'niczego nie sprawdza'.

Korzystam cały czas z pradu sąsiada, i chciaqłam od razu wystąpić o docelowy, ale nie wiem 'czy sie da'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniam, i szare kluski z kapustką zasmażaną ... i pyzy prawdziwe drożdżowe :smile: :smile:

oorbus, kliknij 'ikony' w opcjach przy wysyłaniu wiadomości. Tam jest nie tylko :grin: ale też paru innych gości :wink:

Na budowie od wczoraj montują okna, zaraz pędzę zobaczyć całość :smile: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oorbus - moc dzisiaj niezbędna, a zamiast klusek raczej procenty

:mad: :mad:

Na poddaszu mam takie trójkątne okna, i przy montażu okazało się, że nie trzymają kąta z dachem. Trzeba wstawiać kątownik między podbitkę a ramiak okna :evil:

Jak powiedział dziś instalator: "A czy kiedyś okna na budowie pasowały?". Tym optymistycznym akcentem kończę i odpływam. pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Prosze prosze jak się tu gwarno zrobiło :grin:. U nas skończyli układać strop. Teraz szaluja do wylania no i robią na dole różne ciekawe rzeczy jak np. schody na górę, schody do domu itp. Fajnie jest tylko nie mogę się doczekać końca muraki. 23 ma wejśc ciesla. no zobaczymy. Na razie w domu lazaret wiec na budowę pojadę dopiero jutro albo w niedzielę :sad:

Pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...