Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

misza,

ciekawe okolice! zdaje się, ze tam sie P-ń wyprowadza....

co do podlogowki; tylko 5cm szlichty?

tylko 5 cm styropianu?

ja planowalem min 8cm tego białego świnstwa :wink:

potem 6-7 cm szlichty ( 2cm pod 4-5cm nad rurami). razem ze wszystkim planuję jakieś 18cm!

kisan to tez mooj faworyt.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bylismy rano na budowie. Strop twardy i nie popekał. Schody też ok. Już mozna chodzić po piętrze. Wrażenie rewelacyjne :grin: !!! Od jutra murują poddasze i wchodzi cieśla. Ale fajnie :grin:

Mr.moonlight zapraszamy serdecznie. Co prawda jestesmy na budowie praktycznie codziennie ale przyszły tydzień zapowiada się niezwykle pracowicie i inspekcje będą w kratkę. Umówmy się telefonicznie.

Od jutra zaczynam jeździć z dachówką w samochodzie i szukać okien :grin: :grin: :grin:

Misza, zdecydowałam się na MULLERA! Mam nadzieję, że dobrze zrobiłam :???:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MHAL - congratulations z powodu mullera :smile::smile: u mnie leży już prawie pół roku i jest jak nowy :grin:

a okna drewniane czy plastik? Jeśli drewno to mogę polecić moich okniarzy. Nawet mimo tej wpadki z wymiarowaniem trójkątów, bo wina właściwie leży też po stronie kierownika, który te wymiary podpisał a już ich nie sprawdził :smile: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oorbus, ja wiem że te 5+5cm to cholernie mało, ale nie ma już wyboru. Między innymi z tego powodu zaczynam się zastanawiać nad zmianą kisana na rehau, bo ma mniejsze średnice. Cenowo przy bdb rabacie wyszłoby nawet do 1/4 drożej, ale łatwiej by się ułożyło :???:

Sępię jak typowy sęp puszczykowski każdą złotówkę, ale tu chyba pęknę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misza, raczej plastiki. To przede wszystkim kwestia pieniędzy. Druga rzecz to fakt, że mój dom nie jset duzy i w środku lepiej będzie jak okna będą białe. Na zewnątrz natomiast chce aby imitowały drewno. Wiem, że to nie to samo co okna drewniane ale jak mus to mus. Pewnych spraw nie przeskoczę. Szukam jak najlepszej imitacji no i zeby pasowały kolorystycznie do dachu:smile:Nie mogą byc ani za ciemne ani za jasne i już wiem, że będzie z tym problem :grin:

Misza a jakie masz drzwi wejściowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oorbus, to by sie mniej więcej zgadzało. Mam nadzieję, że za miesiąc cieśla będzie kończył robotę i zaczną kłaść dachówkę. Ale miesiąc to strasznie dużo czasu a ja juz nie mogę się doczekać :grin:

Dzisiaj o 7.00 już dzwonili z hurtowni co jeszcze maja załadować na samochód! Tak się teraz dba o klienta :grin: To się tygryskom bardzo podoba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie, ale tu gwar.

Przerwa stety lub niestety spowaodowana była nie budową, tylko wyjazdem (szkkoda, że nie za wielką wodę jak Frankai)na koncert Springsteena. Jeżeli ktoś jest fanem to radzę się wybrać, bo moim zdaniem taka okazja w Europie szybko się nie pojawi.

A na budowie nadrabiamy tydzień od rana - i elektryk, i instalator (takie prace z grubsza). Apropos instalatora, nie jest zadowolony, ale materiał załatwiam sam (całość, razem z kotłem).

Mój okiennik (drewno) też jest OK, choć nie obyło się bez problemów. Aha, firma jest w Polanicy Zdroju - a osobiście będzie u mnie na poprawkach w nastepny poniedziałek, gdyby ktoś chciał pogadać.

Chodzi mi taki pomysł, aby obok drabinek w górnych łazienkach zamontować matę el. - podłogówka odpada raczej. Czy ktoś ma coś takiego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loniu, ale numer, dokładnie o tych grzejnikach, które masz, rozmawiałam dziś z instalatorem, i właściwie decyzja już zapadła. Czy masz te same, takie płytowe ze wzorem pomiędzy planami a żebrowaną płytą,z takimi jakby rowkami :roll: i pochyloną trochę w stronę pomieszczenia kratką górną??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhal, drzwi wejściowe będą z tego samego źródła co okna - b.proste, z ramą taką jak rama okna, jasna sosna. Jedyny bajer to wizjer :grin:

miron, wczoraj stolarz robił pomiary drzwi - podobno jesteś 'wymagającym klientem' :smile: i tak trzymać:smile: :smile: moje drzwi mają być gotowe na lipiec, tak że będziesz mógł pooglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...