Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Loniu, własnie to samo słyszałam o wodzie :( Sąsiedzi z mojej uliczki już mają wywiercone studnie do podlewania ogródków, my też mamy to w planach. Co do kanalizy to robimy oczyszczalnie przydomową - problem z głowy :)

loniu, jak masz takie dobre źródła to może dowiesz sie równiez kiedy będziemy mieli odzielny wodociąg? Podobno jest to związane z budową nowego wodociągu dla Poznania. Wtedy ma być z woda dużo lepiej :roll:

w tej chwili nowo poznany sąsiad kąpie sie po północy.....

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arkadly,

ja mam nieużywany projekt szamba

wybudowali mi kanalizę, właściwie to sam się do tego nieźle dołożyłem, więc projekt szamba mogę odstąpić.

problem jednak polega na tym, że chyba jest ostęplowany :(

 

a tak poważnie to kupiłem go kiedyś w miejscu gdzie kupuje się projekty gotowe domów, al. niepodległości, budynek jakiegoś urzędu, pomiędzy Urzędem Wojewódzkim, a kościołem oo Dominikanów

 

kosztowoło toto podówczas 90zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za przyjecie do Klubu:)

Mhal - bedziemy budowac w Łubowie, 10 km od Gniezna w kierunku Poznania.

Mam do Was mala prosbe, bo ciezko mi przekopac sie przez te wszystkie watki. Mozecie mi troche napisac o Waszych budowach, tak w skrocie. Jakie duze domki, jakie projekty, z czego budujecie, gdzie kupujecie materialy? Latwiej mi bedzie zorientowac sie kto jest kto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Kampania płytkowa zakończona. Mam już wszystkie płytki, wannę, kabinę, umywalki a nawet wybrane muszle. Poszło łatwiej niż myślałem.

Czas zamawiać ocieplenie - tynki z zewnątrz pod koniec czerwca.

 

Pozostaje kwestia podbitki - jaką robicie bo ja przymierzam się do drewnianej. W Składach Vox maja 16mm po 28,70/m2 czy to jest drogo?

 

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mAgnes, 15m2, parter+poddasze, Skórzewo k/Poznania.

Loniu ja tez wybieram podbitkę. Nasz KB stwierdził, że jak dobrze poszukamy to znajdziemy drewnianą w okolicach 20-25 PLN/m2 ale na razie w okolicach 20 PLN to znalazłam tylko PCV. Jeszcze musimy sie zastanowić :-? Teraz to okna i instalacje leżą mi na sercu :-? decyzje musimy podjąć jak naszybciej, jak zwykle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misza, prosze o namiary !!!! Rany mam wrażenie, że pienądze przciekaja mi przez pale a przeciez jeszcze nie zaczęłam kupować płytek, armatury, kontaktów, drzwi, klamek ...i innych dupereli RATUNKU!!! Chyba mam kiepski dzień i depreche budowlaną :x :evil: :(

Wczoraj dowiedziałam się, że cieśla cos spieprzył i na poddaszu mam jakies słupy o 37 cm od punktu gdzie miały być i jeszcze tego nie widziałam ale zobacze dziasiaj i chyba jeszcze bardziej się wkurze niż to było wczoraj jak slubny przywiózł te informacje z placu boju :evil:

Teraz cieśla ma zapłacić za dodatkowe roboty związane ze zmianami, które wyniknęły z jego winy :evil: Ciekawe czy zapłaci :-? a jak nie to ja mu chyba ....... :evil: Albo za cos go powiesze :evil: Nie lubię jak coś nie idzie zgodnie z planem :evil:

A do tego nie mogę się zdecydowac na okna :evil: a musze do końca tygodnia :evil: A dzisiaj jest czwartek :evil: !!!!!

Poprosze o coś na uspokojenie i pocieszenie :cry:

...niech mnie ktos przytuli ..... :wink:

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MHAL, wyluzuj się. Ja założyłem, że budowa nie idzie z planem i od tego momentu wszystko idzie zgodnie z planem :p :p :p :p :p :p :p :p

U mnie też nie wszystko jest idealnie, ale jeszcze się nie zdarzyło, żeby jeden fachowiec płacił drugiemu za swoje błędy, a parę razy by się przydało. Tylko jak do tego doprowadzić. Życzę powodzenia. Też mnie wkurza płacenie kokosów za takie dziwadła jak podbitka, mapki i tym podobne duperele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...