Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Marie, mam teraz dokładnie taki sam dylemat z elewacją i KB. Też mnie przekonywał do baranka Caparolu, a ja musze mieć coś gładkiego. Masz jakiś pomysł?

Loniu, czy masz jakiś namiar na kuchnię? Tego jest za dużo, a do tego wydaje mi się, że wszędzie to samo...

Czy ktoś może polecić kominkowca, w zasadzie tylko do osadzenia i zaizolowania wkładu? obudowe chyba zrobią murarze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do spieprzonych rzeczy na mojej budowie, to dołączam do listy pęknięcia tynku pod parapetami :evil: Wynika to chyba z tego, że osadzając montażyści posadzili je na piance, i 'sie wypuczylo' :evil: Teraz tylko zostaje silikon malarski i zagipsowanie + zamalowanie i modlitwa, żeby już nie pękło więcej :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj oj oj ale się tu dzieeeeje!

 

Misza ja biorę kuchnię z RMP mają model który upatrzyliśmy sobie wieki temu - wzornictwo ściągnięte z Ikei. Ceny podobne ale teraz -20%. Salon przyfabryczny - Skórzewo ul Akacjowa jakieś 150 m od mojego domku. Tak więc jak masz ochotę to przy okazji zapraszam o ile będę na budowie.

 

Dzisiaj założyli mi parapety wewnątrz są piękne, drewniane , szerokie na 30 cm i po prostu odlot.

 

Gdzie jest ten Cermag czy to ten na Grunwaldzkiej? (Potrzebuję grafitowych parapetów)

 

Ja o całym zwrocie z US już zapomniałem rozszedł się błyskawicznym tępie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron, Twoja przygoda z US poprawia mi humor :D Dobrze, że poza kuchami na budowie, przebojami z majstrami itp. mamy jeszcze takie fajne niespodzianki. Tak trzymać!

Loniu, Cermag jest na Głogowskiej, jadąc od miasta za wiaduktem górczyńskim, po prawej stronie. Chyba wpadnę do Skórzewa rzucić okiem na te kuchnie. Aha! wykryłam zdjęcie Twojego domku pod tą małą ikonką, to może obejrzę też w naturze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech to - wchodze do Muratorai spodziewam się gradu odpowiedzi, bo naprodukowałem sie w czoraj o 3 w nocy, a tu figa. Nie przeszedł, tak o to działa Forum plus połączenie modemowe. mr.moonlight było o Twojej wizycie na budowie, teraz nie opisze tego, opowiem Tobie przy okazji. Wczoraj dogadałem sie z Twoim gosciem od podbitki i nie tylko. Wygląda oK.

No właśnie, misza, jesteś pewna (dlaczego), że ta podbitk ajest OK. Też pisałem do Ciebie i też zżarło. Jak to sprawdzic lub upewnić się, bo jutro musze zamawiać - wyszło 125 m kw.

W Budmarze i Cermagu płytek klinkierowych wisniowych grubych (jednak) 18-20 cm nie ma :x - co robić? Doradźcie gdzie jeszcze są te klocki? Pilne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemów ciąg dalszy :cry: :wink: W związku ze zmiana planów poszukuje ekipy do ocieplenia domuw całości. Tzn. ściany i dach. Instalacje zamówione okna w sumie też, posadzki i tynki równiez. Nie możemy znależć tylko nikogo sensownego do ocieplenia budynku z zewnątrz :( Jeżeli możecie polecic kogoś w rozsądnej cenie to będę zobowiązana.

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loniu, MHAL - pojadę, dzięki za info.

mr.moonlight to w Baranowie to właśnie Budmar. Przy okazji info dla innych: mają szalenie duży wybór kolorowych spoin do płytek parapetowych, wszystkiego z dwa kolory. Załamać sie można.

MHAL - mi właśnie ocieplają wełną, ale żeby polecać, sam nie wiem - w każdym razie na gotowo (z pomalowaniem tynku) 45 zł/m2.

mr.moonlight podrzuć proszę telefon do tego sklepu z drzwiami k.PKS.

Drzwi:Progress, Rol-Bud, Dom-Bud, VOX, Betor, Budom Market - gdzie jeszcze duży wybór zewnętrznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...