Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich. w przyszłym tygodniu wielki dzień, zaczynam roboty ziemne. Dom w Borówcu, około 180 m2 + ok 40m2 garaż. Projekt indywidualny. Tak, że oprócz czytania, mam nadzieję mieć też coś do napisania :D. Na razie rozmyślam nad materiałem na ściany (Silka czy Poroton). A czasu niewiele. Gratuluję pomysłu z mapką - super. Czy na zaznaczenie trzeba czymś sobie zasłużyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja, oorbus !!! Dobrze wiedziec, że mozna przeżyć taki experyment :wink:

To samo czeka mojego męża w nocy z 7 na 8 lipca...... :o Mam nadzieję, że to bedzie tylko ta jedna noc. Na wszelki wypadek będzie nocował z przyjacielem :roll: Przyjeciel niestety nie jest psem ani inna groźna bestią :wink: chociaż jak sie zdenerwuje......to kto wie..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim "STARYM" i "NOWYM"! Oddycham z ulgą widząc, że w przyszłym roku nie zostanę sama na placu budowy i Forum :) ! A nawet mogę udawać "eksperta" :lol: ...

Mhal - proponuję Ci metodę przeglądania mebli na internecie. Większość firm ma juz swoje strony- tak więc możesz oszczędzić sobie biegania po sklepach. Wadą jest to, że nigdy nie podają cen :( - chyba aby nie zniechęcać. Oczywiście niezależnie od tego, do sklepu i tak trzeba jechać bo na zdjęciu to zawsze wszystko jest super!

Co do kafli i wyposażenia to dla mnie dobrym natchnieniem były i będą dwa sklepy - Giant na Obornickiej i Cermag na Głogowskiej. Można tam znaleźć wszystko - ceny od przystępnych do kosmicznych. Tym niemniej my 2 lata temy zobaczyliśmy w Cermagu fajne płytki na ekspozycji, które potem kupiliśmy taniej w innym, małym sklepie. W tym małym sklepie nigdy jednak byśmy ich nie "wyhaczyli" (ortografia poprawna mam nadzieję ??? :oops: ). Nie załamuj się, to wielka satysfakcja znaleźć w końcu gdzieś swoje płytki za dobrą cenę i na pewno Ci się to uda.

Ja jeszcze płytek nie mam, ale mam już meble 8) do salonu.

A u nas od wczoraj mury idą do góry :D. Aż miło popatrzeć codziennie po pracy na kolejne przyrosty :lol: !!!

pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oorbus, no pewnie, że można - nie tylko w Danii, ale i w RP będą się śmiali. Oczywiście to kosztuje. Nie trzeba mieć linii tel. (ja też jeszcze nie mam). Kilka firm ubezpiecza - różne warunki - podobno nawet Warta jak się przyciśnie. Tak czy inaczej trzeba/warto mieć ubezpieczenie na czas budowy. Dużo ułatatwia jak się podłączysz do jakiejś agencji ochrony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po różnych rozwazniach, najprawdopodobniej zdecyduję się na wkład kominkowy z otwieranymi drzwiami (dwa skrzydła), które to każde skrzydło dodatkowo składa się Jak typowe drzwi harmonijkowe. Znalazłem tylko jednego producenta norweski Dovre) Poznaniu (na Obornickiej).

Może ktoś namierzył jakąś konkurencję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...