Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

ludzie! dostaje na głowę z tym spaniem na budowie!!!

jestem w domu ( nie w delegacji ) a mnie nie ma.

:evil:

żona już sobie sprowadziła innego mężczyanę do domu, bo nie ma z kim spać ;)

jest dużo młodszy ode mnie

na szczećcie to jej siostrzeniec, ale kto wie, co będzie dalej!!!

RATUNKU!!!

MHALku, jak Wy sobie z tym poradzicie ( tzn. z pilnowaniem okien w nocy i nie tylko?)

 

pozdrawiam zrozpaczony

oorbus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oorbus, mój mąż (młodszy ode mnie :roll: ) spędził pierwszą noc i przeżył :wink: :D Podobno był z bratem :roll: Piszę podobno bo mnie tam nie było :wink: :D Jeszcze nie zdecydowaliśmy co będzie z kolejnymi nocami. Nasz nieoceniony p. Jarek ma je dzisiaj wszystkie obrobic i zacząć kłaść ocieplenie. Mam nadzieję, że to wystarczy. Poza tym są rolety i wiara.... :wink: :D Jest też sąsiad a raczej jego stróże, może wystarczy :-? :roll:

Zobaczymy.

A twoje okna nadal można łatwo wyjąć? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tynkują wew na piętrze, i obrabiają okna przy okazji.

ale parter........cóż- przyszły tydzień.

na sąsiadów nie ma co liczyć, bo wyjeżdżają do domku letniskowego. a to im właśnie " zaiwanili" okna, gdy się budowali.

a ja mam jeszcze położoną instalacje ele, i rurki do wody!!

a najgorsze, że to cały mój dobytek.

ale pomyślałem,że gdyby przyszło ze dwóch "łysych" ( przepraszam naturalnie łysiejących koleguf :) osiłków, to chyba bym mógł się tylko przyglądać :( .( jak bym przez łeb nie dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to zmnienia postać rzeczy. U nas zamontowali wszystkie okan z roletami od razu idzisiaj je obrabiają - wszystkie. Stąd nasz wzgledny spokój :-?

a co do osiłków to ja swojemu mężowi powiedziałam, że jakby co to niech ucieka i dzwoni po pomoc :lol: Dokładnie w tej kolejności - jego życie i zdrowie jest bezcenne :D A okna, no cóż - je da się naprawić, kupić raz jeszcze (oby nie :evil: ) a zdrowia i życia..........niestety.

Bądź doberj myśli ! Przecież to nie będzie trwało w nieskończoność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szczęśliwych budowniczych. Ja niebawem mam zamiar dołączyć do klubu.Na początek chciałbym wywiercić studnię na działce, docelowo mającą służyć do podlewania trawy. Może macie jakiegoś sprawdzonego wykonawcę (studnia w Poznaniu). Będę wdzięczny za namiar. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mironmk,

mam na działdze szopę drewnianą, więc nic innego mi nie trza. :D

dzisiaj spałem pierwszy raz w naszej sypialni!!!

ale wrażenie, qrcze!

zostało mi tylko 2 murarzy , bo jeden próbował dźwignąć betoniarkę i coś mu w krzyżu trachło. :)

ale idą chłopaki do przodu. do soboty mają wytynkować całe pięterko.

a parter od przyszłego tyg!!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gdzieś wątek: gdzie kupować we Wrocławiu.....co sądzicie, aby zrobić taki wątek dla Wielkopolski. Możnaby wpisywać co ciekawsze hurtownie z jakimiś opisami i np. doswiadczeniami w sprawach rabatów, czasu dostaw, transortu itp.

Dodatkowo możemy te najlepsze i najlepiej przez Was oceniane umieścić na mapce podobnej jak mapka grupy.

Sądzę, że takie dane mogą się przydać szczególnie początkującym (czyli np. mnie) ale może i zaawansowanym w budowie.

 

Pozdrawiam

 

Arecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóz dom jest ...jak dom :wink: Charakterystyczna jest dachówka - ROBEN Rustykanla ale nie wiem czy z daleka widać, że jest hmmm łaciata :D

Na mojej uliczce stoją trzy domy. Pierwszy tylko z więźbą dachową, drugi parterowy prawie wykończony, a trzeci mój - w tej chwili kłada styropian :D

zapraszam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gdzieś wątek: gdzie kupować we Wrocławiu.....co sądzicie, aby zrobić taki wątek dla Wielkopolski. Możnaby wpisywać co ciekawsze hurtownie z jakimiś opisami i np. doswiadczeniami w sprawach rabatów, czasu dostaw, transortu itp.

Dodatkowo możemy te najlepsze i najlepiej przez Was oceniane umieścić na mapce podobnej jak mapka grupy.

Sądzę, że takie dane mogą się przydać szczególnie początkującym (czyli np. mnie) ale może i zaawansowanym w budowie.

 

Pozdrawiam

 

Arecki

 

Super pomysł popieram - chętnie się przyłączę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł z mapką dobry, na dużo się nie przydam, bo kupuję tam, a nie gdzie indziej (w wiekszości przypadków) bo: albo kolega, albo znajomy, albo jakieś rozliczenia z klientem itd. itd. Wątpię np. czy ktoś byłby zainteresowany ściąganiem bramy Hormanna z Polanicy Zdroju? Nie pytajcie nawet dlaczego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkadly, tak sobie pomyslałam, że zanim wyciągne jakieś zdjęcia od mojego męża to może mógłbyś zamieścić na naszej mapce rysunek mojego domu ze stron Muratora. To jest typowy projekt muratora D-21 a nazywa sie Tradycyjny ???? Mozna tak :-? :-? :-? U Ciebie tak własnie chyba jest, prawda :-? :D

z góry bardzo dziekuję :D :D :D

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...