Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

misza, chyba powinienem napisać - jak od Ciebie - biorę.

Muszę się bić w piersi, gdyż ja niezbyt pilnowałem budowlanców - niby jest OK, ale przydałoby sie kilka poprawek Z tego co piszecie paru ludzi nie powinno zobaczyć forsy za robotę, ale jakos ze mną dochodzą do porozumienia. Ostatnio ekipa od bramy i drzwi Hormanna dała takiego ognia, że . . . I facet od podbitki - padało to sobie malował w garażu i pochlapał prowadnicę - oczywiście jutro zmyje, a może powinno być: won z budowy.

Zamierzam pomalować domek farbą od loniu - już dzwoniłem na Strzeszyńską.

Jutro zabierają śmieci i barak (jednak znalazł się chętny).

W sierpniu chyba krótki urlop i niech sobie tynki wysychają.

[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

misza robociznę wymogłem w cenie docieplenia i tynków (30zł/m). Ponieważ ta sama firma robiła u mnie tynki wew., zew, suchą zabudowę więc wymusiłem za free.

Dzisiaj już kończą cokół klejem i tymczasowo chyba tak zostanie bo Lotusan pochłonął cały budżet i jeszcze trochę.

Dzisiaj już zamawiam kuchnię. Także dzisiaj pomiar wilgotności posadzki - ciekawe czy już będę mógł kłaść upragnioną podłogę.

Malarz wnętrz jest super dokładny ale wlecze się niesamowicie. Ciągle szpachluje, szlifuje i wyszukuje choćby najdrobniejszego kamyczka.

Zaczynam też walkę z reklamacją drzwi zewnętrznych - 1,5 cm za krótkie skrzydło i mam taką właśnie dziurę między progiem a końcem skrzydła. Kto coś takiego wypuszcza z produkcji - można szału dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zaczynam. Powiedzcie mi więc, gdzie kupić: papę, folię budowlaną, lepik, dysperbit, polistyren ekstrudowany?

 

Arecki

 

Gratulacje - ja też zaczynam JUŻ W PONIEDZIAŁEK. :o -boję się jak cholera..

 

Przyłączam się do pytania...

 

Styropian ekstrudowany firmy URSA kupiłam w Waszdach koła Auchan'a. Netto cenę miałam ok. 110euro za m3 - to miej niż innych firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka z usługą za 110zł/m2 :o :o Ktoś oszalał?? :o

Marie, już słyszałam od KB, że baranek, a potem kostka 8) - powodzenia w negocjacjach.

Miron, namiary na malarza w privie - b. polecam.

Loniu, czy mógłbyś napisac dokładnie ile l lotusana zużyłeś na ile metrów elewacji? Teraz już za późno, ale za jakiś czas chyba się skuszę...

Natasza - nie bój nic, jestetśmy z Tobą, a początki są spox - schody zaczynają się później :lol: na pocieszenie, F16 nie mogą latać nad WPN-em, więc chyba nie będziemy musiały do nich strzelać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie drogo

Powinnobyć tak: w wersji de lux czyli z gwarancją dla wnuków.

kostka 35 przed rabatem

podbeton 8 pln

robocizna 9 pln

ułożenie kostki od 15-22pln

Sumując metr od 67-74pln moga dojść ewentualnie koszty kruszywa i piasku jak występują znaczne róznice terenu, czyli absolutny max to 80pln a jak powierzchnia nie przeznaczona do ruchu pojazdów to ok.52-56pln.

Misza KB odgraża się , ze w przyszłym roku sama poprosisz go o baranka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marie, w sobotę nie dam rady - po dwóch latach przyjeżdżają moi Rodzice, muszę im zapewnić program artstyczny w którym ledwo zmieści się Cermag i kostka u Michalaka na Szczepankowie. Ale temat aktualny. Sobotę mam po drodze na budowę, więc to nie problem mogę podskoczyć w każdej chwili. Działajmy.

Wprowadzjący się teraz - robicie coś z ogrodem i okolica domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marie, w sprawie KB i baranka - NEVER 8) W przyszłym roku, jak dobrze pójdzie, przejadę elewację lotusanem za pomocą naszego malarza darka, który jest super. :)

A z kostką przygotujcie się na to, że ile byście nie zamówili, i tak zabraknie np. 2-3 palet... To podobno reguła na każdej budowie, u mnie się potwierdziła. Niby było trzeba 110m2, przyjechało 127m2, a brakuje 20 m2 :o :o chociaż niczego nie zmienialiśmy w podjeździe i ścieżkach :roll: Koszty dodatkowe to obrzeża betonowe albo eko-bordy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...