Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

misza - gratulacje. Moją przeprowadzkę opóźniła wilgoć i technologia klejenia parkietów. Teraz te nieszczęsne dwa tygodnie czekania i dopiero szpachlowanie, cyklinowanie i lakierowanie. Potem jeszcze ostateczne malowanie. Żeby było śmieszniej nie mam jeszcze popdłączonego gazu i prądu (choć przyłącza już są położone). Ja mam co prawda kaloryfery ale za to nie mam płotu i nie zanosi się w tym roku (nie wspomnę o ogrodzie).

 

misza a co z odbiorem robisz teraz? Z tego co wiem to już są nowe odbiory robione przez inspektorów wojewódzkich (a nie powiatowych) i mają być szczegółowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oorbus - jeszcze w temacie motocykli: obecnie jeżdżę VFR750

Tsunagirl - my podobnie jak MHAL, braliśmy więźbę z AK drewno w Skórzewie. I pomijając dwie krzywe krokwie derwno było w porządku.

misza i loniu - strasznie Wam zazdroszczę :wink: U nas kończą kłaść dachówkę. Pewnie jeszcze ze dwa dni i bedzie daszek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po przerwie !!!!

 

tom soyer, ja buduję w samej stolicy naszej gminy. Buduję i buduję, a końca nie widać. Niby tynki zrobione, posadzki też, a jest cały czas co grzebać - można się załamać.

 

misza - daj znać jak tam drzwi?

 

Potrzebny stolarz złota rączka do zrobienia szaf i garderoby a la komandor/senator. Ma ktoś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron, masz chyba ten syndrom powracającego z urlopu, któremu żołądek ściska wurzut sumienia, że zbyt się wyluzował na urlopie, podczas gdy na budowie jeszcze tyle spraw leży odłogiem :)

 

kominkarza mam. czy mogę polecić to się okaże za 3tygodnie, kiedy to będzie po pracy i zapłacie. robocizna za obudowę + rozprowadzenie ok 2000PLN. to chyba średnia cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyrka - drzwi budowlane te moje to są po prostu drzwi Porty (skrzydło

w okleinie drewnianej) z metalową ościeżnicą i zamkami + klucze. Wszystko za 120zł do wzięcia od zaraz. Można je sobie dowolnie podciąć żeby pasowały. Na tymczasowe zamknięcie są super :)

miron - Biniaś obiecał, że po 15 września będzie miał wszystkie drzwi dla mnie gotowe. Nie wiem, czy to realne, biorąc pod uwagę że pracuje praktycznie sam :( :cry: Jeszcze w sierpniu miał przygotować 6 strategicznych drzwi typu garaż/dom, łazienka, sypialnia, ale czy to wypali? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nieprzewidywanych wcześniej wydatków dopadło mnie nawożenie ziemi do wyrównania trudnego terenu :evil: :evil: Na krechę musiałam wziąć parenaście :o :o samochodów ziemi, i po wyrównaniu efekt jest ledwo widoczny :evil: I pomyśleć, że facet namawiał mnie jeszcze na nawiezienie torfu ... Wtedy już w ogóle mogiła.

Jutro KB kończy siatkę, a torf wiosną będzie trzeba przerzucac przez siatkę i rozwozić siatką za pomocą miejscowego chłopa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkim, ale intensywnym urlopie.

U nas na budowie w przyszłym tygodniu chyba zacznie się "dachowanie" :D ! Tylko pogoda mnie trochę podłamuje - chyba ta "mżawa" nie zagości na dobre ? :-?

 

Golec - wysłałam Ci namiary na kier. budowy na priva - dotarło ?

 

Misza, Loniu - jeśli myślę o wprowadzce za rok w listopadzie - to w przyszłym roku kiedy mam zaczynać żeby nie było "wariata"?

Przypominam - że docelowo ma być w tym roku stan surowy otwarty.

 

Czy okna dachowe jakoś zabezpieczaliście na zimę przed zimą właśnie i złodziejami?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...