Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

martai- jezeli nalezysz do gminy kornik i wniosek bedzie rozpatrywac niejaki maszewski to sugerowalbym cobys sie w cierpliwosc uzbroił- facet jest nie do przejscia-doczepi Ci sie do kazdego drobiazgu-a jesli nawet masz papiery wyprowadzone na 100% to i tak Cie przetrzyma...

Strasznie nieuzyty gość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alojz - nie Maszewski a Maleszyński.

Mi przyczepił się do:

1) Brak na planie zagospodarowania terenu wiaty na śmietnik,

2) Brak opisu elewacji (na nic zdały się tłumaczenia, że dom jest niesymetryczny i od razu widać...),

3) musiałem dostarczyć papier z gminy, że droga, przy której mam działkę jest drogą gminną,

4) brak wymiarów szamba (załączony oczywiście projekt) na planie zagospodarowania.

 

Ale tak jak napisał alojz potwierdzam - moi sąsiedzi też poprawiali swoje projekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dawno się nie odzywałam - witam wszystkich nowych i "starszych"

MHAL -możesz mi przesłać namiar na kamieniarza z Puszczykowa (przyda się w przyszłym roku :D)

Jestem bardzo szczęścliwa bo "wyszliśmy" z ziemi -tzn. mamy postawione ściany fundamentowe i posmarowane izolacją - w przyszłym tygodniu styropian i zasypywanie. Ale jak czytam o wszych wykończniówkach to widzę, że jesteśmy w lesie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhal,

rozmawiałem z podbitkowcem, mówił, że masz niewyszlifowane, nieheblowane deski czołowe przy rynnach.

 

umówiłem się na przyszły tydzień z kominkarzem i z tego co wiem, z naszej budowy wchodzi na Waszą. ciekaw jestem jaką obudowę wykombinowaliście. wkład mamy wszak taki sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyzia, dzięki, ale za miesiąc ekipa będzie musiała już wejść, dlatego ponawiam prośbę do wszystkich o kontakt do przyzwoitej ekipy dekarskiej.

Martai - witam sąsiada (czy sąsiadkę?). Na którym osiedlu stanie Twoja Ponderoza? Ja buduję na osiedlu Kresowe I. Wczoraj wykopaliśmy fundamenty i teraz z zazdrością wczytuję się w posty o przeprowadzkach :wink: co do Maleszyńskiego - czarna rozpacz. Lista problemów Arkadlego to jakby ksero moich. Życzę cierpliwości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

„(…) prawda prawda...Male….ki -nawet delikatna sugestia łapowki z jego strony była...:-( (…)”

A ile sugerował w pln?

 

Wlasnie 2 razy z nim rozmawiałem i już mnie wprowadzil w temat. Pytalem się kiedy można liczyc na informacje czy cos trzeba zmienic w adaptacji projektu? czy wszystko jest Ok. a on na to, ze:

On ma tyle pracy, ze może po 4 tygodniach od wpłynięcia wniosku o pozwolenie będzie mogl cos powiedziec. Teraz jest bardzo zajety bo zatrzęsienie wnioskow ma na glowie. Goracy okres itd……”

 

Wiec pewnie do zimy nie zdaze :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! :)

Wpierw krótka relacja z budowy ;) - dach skończony, deski okapowe założone a na nich rynny, instalacja elektryczna ma sie ku końcowi, dziś walczą z kanalizą 8)

Czy to prawda, że na ogrodzenie muszę mieć projekt? :o Obecnie od frontu mamy zwykłą siatkę a docelowo chcemy słupki klinkierowe i drewniane sztachetki :wink: Czy jest jakiś standardowy odstęp pomiędzy słupkami?

I jeszcze jedno - gdzie i za ile kupowaliście bramę wjazdową? Chodzi mi o taką przesuwną i na pilota :)

Już czuję zbliżające się wielkimi szaleństwo wykończenia... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...