Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

systemy suchej zabudowy w http://www.elbau.com.pl. Proponuję zagadać z Andrzejem Bogdanem - gość jest do dogadania.

 

Po wielkich poszukiwaniach blatu kuchennego doszedłem do wniosku, że na rynku sa tylko badziewskie laminaty i chyba zostanę ich producentem (wtedy będę naprawdę bogaty). Skończyło się na tym że kupiłem 4 cm blat z klejonego Buku teraz muszę go oszlifować, sfrezować delikatnie kanty no i zaolejować a potem obchodzić się jak z jajem. No ale cóż producenci laminatów nie pozostawiają wyboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Próbowałem wprowadzić spis hurtowni, które polecacie, a sam muszę napisać o takiej, której nie polecam.

Zamówiełem z dostawą 1000szt. bloczków betonowych. Dostawa na 100% pomiędzy 7 a 8 rano (sprzedawca dałby się pokroić że przywiozą). Murarze na działce od 7 czekają. Dostawa przyjeżdża o 11:10, żadne be, ani me typu przepraszam a do tego gościu przywiózł tylko 400szt i mówi, że raczej z resztą się nie wyrobi. Powiedziałem mu uprzejmie, żeby sp...

Na zapłatę sobie poczekają.....

A teraz namiary to czego NIE POLECAM:

Borówiec ul. Poznańska, tel. 8 198 572 hurtownia jest filią hurtowni Małeccy z Kórnika.

 

Pozdrawiam i odradzam

 

Arecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłuższej przerwie a zwłaszcza nowe nabytki z Borówca i okolic. Miło, że więcej nas się tam buduje. Ja w czasie milczenia zdążyłem ze stanem 0. W zeszłym tygodniu wylali mi podbeton. W tym tygodniu ruszają z murami - teraz dopiero będzie coś widać ;)

 

Arkadly - trochę jestem zdziwiony tą filią Małeckich. Kupowałem u nich jak dotąd większość materiałów i nie nawalili ani razu. Nawet jak im sie raz HDS zepsuł to pół dnia rozładowywali ręcznie 800 bloczków. Ale widocznie miałem szczęście dotychczas. Bloczki jadą właściwie od producenta prosto, ale oni to w końcu firmują. Sorry, że ich poleciłem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hej!

tydzień mnie nie było, a tu sie tyle dzieje!!!

muszę wam powiedzieć , że zbliżamy sie do początku ko0ńca!

w następnym tyg mamy zamiar się przenieść.

może trochę na surówkę, ale co tam....:)

czasu coraz mniej, kasy niestety też":(

wobec czego wyjeżdzam na parę tyg w poszukiwaniu gotówki.

 

3majcie sie ciepło!!1

oorbus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje :D Posadzki mają robic w tym tygodniu. Ciekawe jak długo będa schły :-?

W weekend szukalismy drzwi wejściowych. Ceny powalają. Możecie podzielić się doświadczeniami na ten temat ??

Loniu, znajmomy szuka działki w naszej okolicy. Na naszej uliczce już wszystkie sprzedane. Może obok Ciebie jest jakaś wolna????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to są jescze wolne działki w rzędzie za mną i na przeciwko. O właścicieli najlepiej pytać ludzi w pierwszym domu na mojej uliczce (na narożniku) oni ich znają.

Jak tam prace - kiedy przeprowadzka - ja już powoli zaczynam myślę, że do końca miesiąca będę już mieszkał na pełny etat.

 

 

Mironmk na pierwszą warstwę możesz dolać więcej. U mnie malowali jeden raz a grubo ale nie polecam tej metody. Pamiętaj, że nie można malować w deszczu.

 

Co do wątku remontowego to był żart ja też idę na emeryturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr.moonlight, tak :o to nam sie ostatnio robi codziennie jak szukamy róznych rzeczy z tzw.wykończeniówki i dowiadujemy się o cenie jednego czy drugiego "cuda" :D

No i bardzo fanie, że kominarz jest ok :D U nas tez bedzie robił :D Może sie w końcu spotkamy i dokonamy wizji lokalnych naszych dzieł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...