Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

Zlitujcie się i nie straszcie tych co są w połowie (żeby nie powiedzieć 1/3 :-? )... Zawsze będzie za mało - dom to przecież studnia bez dna.

Ja tam staram się nie panikować - co ma być to będzie, a w dodatku może niespodziewanie dowiem się, że miałam ciocię milionerkę w USA i odziedziczyłam olbrzymi majątek... :wink:

W zimowe wieczory siedząc przy kominku życie będzie wydawać się na pewno piękne i wszyscy dzisiaj wykończeni będą zastanawiać się kiedy mieli jakiekolwiek problemy w związku z budowaniem...

 

I może czasem wejdą na Forum i "sprzedadzą" nam swoje uwagi doświadczonych wyg

 

pozdrawiam

 

a u nas krokwie rosną jedna po drugiej - jeśli pogoda się utrzyma to dach tuż tuż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

pyzia - zobacz jaka pogoda, pewnie wszystkich dołuje, a poza tym o czym tu pisać? No bo: zamówione płytki (i zapłacone) zniknęły ze sklepu), kominkarz nie odzywa się od tygodnia, a powinień; zamontowana brama garażowa wymaga domontażu jednego elementu (choć polecam Hormanna), w kotłowni od tygodni nie ma okna, bo albo szybka za duża, albo za mała, albo zabrakło szprosów (jak pozostałe) - pytanie dostawcy "czy w tym oknie koniecznie musi być szpros?", albo właśnie deszcz uniemożliwia malowanie elewacji, no i tak dalej. . . No ale to u mnie. A poza tym wszystko gra - płytki się kladą, parapety się położyły, kuchnia zamówiona, płot też, schody się robią - jakoś to będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz ja:

-szafki kuchenne przyszły za duże - nie komponują się we wnękach,

-drzwi wejściowe rekalmowane 3 tygodnie temu - nadal nie wymienione,

-rolety reklamowane 1,5 miesiaca temu nie naprawione,

-okna nie wyregulowane,

-otwory wentylacyjne nie wywiercone - gość od podbitki nie wywiercił skasował i zmył się

 

Ale za to parkiet wykonany pierwsza klasa, drzwi wew mistrzostwo świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD dwóch godzin usiłowałam dostać się do grupy wielkopolskiej i zawsze zawieszało mi się w połowie. Dzisiaj mam urodziny a na dworze leje i dach nad garażem przecieka , bo nie jest zaizolowany a tynkarze zrobili obrzutkę i teraz czekam kiedy to spłynie. Okna też mam niewyregulowane , cztery nie chcą się uchylać a do jednego nie daje się włożyć klamki , bo otwór za ciasny. Transport piachu w Poznaniu to zgroza , wykonałam chyba 50 telefonów zanim ktoś łaskawie zgodził się przywieść. Chyba kupię wywrotkę i sama będę jeździć. Samochód odstawiłam do warsztatu , bo kilka dni temu sąsiad z bloku na przeciwko zahaczył przy cofaniu o mój bok. Chyba powinnam wyciągnąć rower z lamusa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś masz urodziny :) Panno Pyrko ?

więc przyjmij życzenia - usmiechu i poczucia humoru ( jakie masz na codzień:))

i kwiatyhttp://chaosik.xpam.de/gifoland/gif/kwiatki/7.gif

A forum zacinało się ... nie tylko Tobie ( wcięło mi emblemat !!! - inny wstawiłem :()

Rower ? jestem za !

pozdrowienia dla wszystkich wielkopolan

 

sku ...

 

P.s.

"dzis" czytaj" wczoraj" - bo już po północy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyrka, wszystkiego tego o czym marzysz......... :D

 

A teraz pytanko do wszystkich: czym obłozyc cokół domu ???

Problem stary jak budowanie domów: zeby było ładne, trwałe i nie kosztowało majątku :D

Zastanawiałem sie juz nad płytkami kliknierowymi i gresem ale może jest jescze cos innego godnego polecenia :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze do Pyrki z życzeniami sąsiedzkiego wszystkiego najlepszego!

Życzę ciepłego i nieobciążonego hipoteką domu. Aby ten pierwszy był jak ten trzeci, którego to nie trzeba poprawiać :)

 

 

ps

coś na rozweselenie zobacz polską wersję strony http://www.paris-tours-guides.com/index.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-hal ja zrobię tak zwany kamień- są to drobne kamyszki (do wyboru różna kolorystyka ) zmieszane z żywicą epoksydową. nakłada się to jak tynk cienką warstwą - efekt rewelacyjny koszt około 30 zł/m2. Jeżeli będziecie dzisiaj na budowie po godzinie 17:30 to będę u siebie w Skórzewie ( mam próbnik) zapraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cokół - pierwsza myśł to oczywiście płytki klinkierowe, ale ponieważ opaska z kostki wyszła z takimi zakolami i pagórkami (celowo) to płytki nie bardzo się nadają. Więć tynk cokołowy - z wszystkich, które oglądałem tylko sto ispo miało porządne faktury i taki kupiłem ok. 50zł/m2 (rozbój, ale co robić).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...