Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

mioronmk montuj kozę będzie inaczej. Ja już się nie mogę doczekac mojej - chyba w tym roku już nie dam rady. W Jotulu mają właśnie promocję. Co do odgłosów to u mnie jest odgłos butów taplających się w rozmiękłej glinie. Ale ogród będzie w przyszłym roku. Z nowin - trzeci raz zmieniamy kolor ścian w 3 pokojach ja chyba się powieszę a przy okazji moją drugą połowę.

Zapytaj mojego płytkarza - info na e-mail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

już miałm mieć zrobioną elewację, ale nie ma cokołu . . . . bo wielce szcowna międzynarodowa ffirma zagubiła zamówienie ; nie przyszło z centrali (z Warszawy)". Zamówienie było 3 tygodnie temu - i co teraz? Jaki fachowiec porządny przyjedzie zrobić tylko cokół? Owszem cały dom, prosze bardzo, ale głupie pare m2.

Weź i planuj i buduj! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech żyje Polska Ludowa.

Przedwczoraj odnotowałem zniknięcie z mojej działki kilkudziesięciu 3-metrowych pni z brzozy, które przygotowałem jako słupki pod prowizoryczne ogrodzenie. Ich brak kosztował mnie 3 godziny pracy pod presją grupy murarzy, którzy zobowiązali się postawić ogrodzenie gratis.

3-4 tygodnie temu natomiast zniknęły misternie ukryte pod gałęziami kołki dla geodety do wyznaczenia budynku, które dostałem od kolegi z pracy.

Ale to jeszcze nic. Podjeżdżam na działkę autkiem w dniu jej ogrodzenia, a tu dziadzius na rowerku z piłą do drewna długości ok. 70-80 cm oraz kompletem torebek różnej wielkości na kierownicy pyta czy to tutaj można sobie drewna naciąć na opał.

 

Niech żyje zatem Kraj w którym mieszkamy i mentalność znacznej części jego Narodu :oops:

Łudzę się, że ogrodzenie działki (już jest) coś zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golec, przeczytałem jeszcze raz - nie dzidziuś a dziadziuś - ha, i całe zamieszanie. W takim razie, co z dziadziusiem?

 

loniu, Mięnarodowej F dokładnie tak powiedziałem, że fachowcy są do dziś i kto mi to pomaluje później. powiedziałem, że czekam na telefon - i co ? Na razie nikt nie zadzwonił.

 

tm soyer - lotusan to farba elewacyjna, a superlit to tynk cokołowy firmy sto ispo - no i wydało sie co to za Miedzynarowdowa F - a niech mają za swoje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszyskim,

 

taki mamy zajob, że czasu na forumie nie ma . a dziennik to chyba już dawno nie aktualny, ech.....

dość, że robimy wszysko by się wprowadzić jak najszybciej. kafelkmeni w łazience na sobotę umówieni.

wszystko stoi na łbie!!!

dosłownie!!!

a casu mało kruca bomba!!!

jedno pytanie też mam do Was:

ile daliście za ocieplenie chaty z tynkiem ( tylko robocizna) ?

system już mam ( rockwool)

 

 

oorbus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...