Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej, buduję w gm. Czerwonak i szukam dobrego dekarza, może ktoś ma takowego? Mam już dość niekompetentnych ekip (murarze są wolni, niedokładni i nieterminowi), gdyby nie czujne oko mojego ojca, który jest z nimi dzień w dzień boję się pomyśleć co mogliby wiwinąć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak :lol:

ale co do "nawilżacza" to i tak nie unikniemy jescze przez jakiś czas po przeprowadzce tego budowlanego klimaciku :wink:

Problemem sa jedynie drewniane elementy wykończenia, które planujemy, np. schody czy podłoga w salonie :( Dlatego tez zastanawiam się nad wynajęciem tej specjalistycznej maszyny, którą "wynalazł" loniu :D U niego sie sparwdziła !!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyrka, strasznie mi przykro, że tak wyszło

aby w przyszłą sobotę uniknąć niespodzianek może podasz nr telefonu do siebie. przy okazji znajdziesz się na liście dystrybucyjnej dla życzeń na następne święta :D

 

miron, już masz pierwszego klienta do zdjęcia z podpisem "tych gości nie obsługujemy" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-Hal trzymam kciuki za wasze podadzki (dopilnujcie, żeby nie wyszło im kilka poziomów - tak zrobili u mojego sąsiada) no i terminy.

 

Miron dołączam do grona kujących w gotowych ścianach. Włąśnie się okazało, że muszę w kuchni przestawić media (oczywiście po zamontowan iu w 95% mebli kuchennych). Tak więc poszedł w ruch duży młot i bam , bam.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam kucie , to normalne , że po wybudowaniu wszystko się przerabia i dopasowuje , ale u nas połowa otworów na drzwi jest za wysoka (to pozostałość po tej pierwszej ekipie wygonionej z budowy) i co ztym zrobić ? Jak zamurujemy po wstawieniu ościeżnicy , to w przyszłości przy zmianie ościeżnic trzeba będzie rozbierać pół ściany. Szpary są od 10 do 20 cm.

Mr.moonlight , telefon podam mailem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...