Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

Jezu, jak dawno tu nie zaglądałam - a dzieje się tyle ciekawych rzeczy.

Przyznam się szczerze, że spłakałam się ze śmiechu czytając ten tekst:

A z innej beczki - mój kolega o mojej szarorniebieskiejcośtam elewacji (farbie) - "teraz ten klej będziesz malował?"
.

 

MHAL serdecznie współczuję problemów z pracą i trzymam kciuki.

 

Nic nie pisałam bo czułam pewien przesyt budową. Chociaż wieczorami chciałam o niej zapomnieć i przestqać się denerwować. Miałam pewne problemy z Pajo z dostawami Ytongu i szlag mnie trafiał. Opóźnienia po 2, 3 dni i robota stała. Musiałam się też dopominać palet, które nie dojechały i pilnować, czy dobrze mnie rozliczają. Ytongiem zajmuje się tam p. Rafał i raczej jest trochę "zagubiony". Ale było, minęło.

 

No i najważniejsze.. nie chciałam o tym wcześniej pisać, aby nie zapeszyć ... jestem w 16 tygodniu ciąży!!!!! :D :D :D W marcu będziemy mieli dzidziusia!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

nnatasza serdeczne gratulacje :D :D :D Nie wolno Ci się teraz denerwować :wink: :D

Dzięki za troskę, jakoś damy sobie radę :D Jak facet zbudował dom to i robotę znajdzie :wink: :D

Na własne pocieszenie dodam, że posadzki wyszły rewelacyjnie. Za kilka dni będzie robiona podbita a w środku zaczniemy kłaść k-g no i ....może się zmieścimy w terminie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie gratulacje!!! Mam nadzieję, że jednak domek będzie rósł szybciej od brzucha - ale to chyba tylko marzenia.

Dziecko pierwsze (oczywiście po mojej psinie, do której muszę już przestać mówić córeczko) - zupełnie nie wiem :o , jak dam sobie radę. Już chyba budowanie domu jest łatwiejsze niż wychowywanie dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhal - łatwo powiedzieć do roboty - ale budowa i absorbująca praca dają znakomity rezultat abstynencyjno-antykoncepcyjny

:roll: ! Dlatego wszystkim pytającym odpowiadam "W nowym domu". To daje mi praktycznie duże ramy czasowe. Ale babcia nie ustaje w przestrzeganiu "Już tyle lat macie...".

 

pozdrawiam

 

ps - na kilku połaciach u nas pojawiła się dachówka! :D Serce rośnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam chyba z tych nerwów budowlanych udało się "zapylić" - wiadomo sex rozładowuje emocje. Mam nadzieję, że dzieciak nie będzie przez to nadpobudliwy :D .

 

A tak z innej beczki - dzisiaj ułożyli pierwsze belki stropowe! Ale widok!

 

Najgoresze jest to, że jak urodzę to się zacznie "wykończeniówka" - Jezu jak mój mąż zacznie :o wybierać płytki.... to już wolę mieszkać nadal tutaj...

 

Golec - jak "nasz" kierownik budowy? Słyszę, że na budowie wielkie postępy. Musze się wreszcie tam przejechać i zobaczyć 8) !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nnatasza, nie martw się :D Ja ze względów zdrwotnych od 4 miesiąca siedziałam w domu a mój synek do spokijnych dzidziusiów nie należał :wink: Nie ma reguły :) A z maleńkim dzieckiem łatwiej wybrać się do sklepu niz z rozsadzanym energia 3 latkiem, który absolutnie nie rozumie dlaczego rodzice już od minuty stoją przy jednej wystawce z kafelkami lub dlaczego wybór wanny stanowi taaaaaki problem :wink: On woli pobawic sie w alejce z drzwiami........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich! Po wielu perypetiach sądzę, że wreszcie wskoczy mój liścik tam, gdzie potrzeba. Właśnie skończyliśmy budować nasz domek na Morasku, jakiś czas temu opuściliśmy naszą termitierę na Orła Białego, i teraz radujemy się ciszą i wrzaskiem bażantów na naszym wygwizdowiu. Do szczęścia brakuje mi faceta. Faceta, który obuduje kominek, bo wkład stoi, a ja marznę. Czy ktoś mógłby mi takowego polecić?

Danuśka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...