Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

MP - raczej nie polecam, zobaczymy jak skończy. Po drugie (mr.moonlight) wprowadzam zakaz polecania kogoś, kto akurat już zakończył robotę, bo ładnie - Ty sobie popalasz w kominku, a u reszty tylko wiatr hula w kominie. Apropos komina - działa kocioł c.o. Ale ciepełko.

 

Większość fachowców to DW - tak mnie naszło - bo jak tak patrzę to setki rzeczy możnaby zrobić lepiej - jak nie powiesz to nikt sie nie domyśli i nie pomyśli (nie dot. 1% wykonawców). Np. zupełnie inaczej podłączyłbym skraplanie z komina. Niby chodzi o duperele, ale na etapie wykańczania własnie to wkurza najbardziej.

 

Nie jestem zadowolony z białej farby na sufit - Akrylit W Dekoralu - czym poprawić? Dulux? Bardzo pilne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron, podałem kontakt do kominkarza, nie jedynie do Twojego, nie dlatego aby u Ciebie zaniedbał robotę ale dlatego, że jestem zadowolony z układu jakość-cena. Jakie uwagi mam na temat terminowości tego Pana już na Forum pisałem z Mhalką. Myślę, że to taki typ, niezorganizowany i zakręcony, więc proszę nie mieszać mnie do faktu lekceważenia przez niego swoich klientów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron!

Dulux jest ok. Mało klopotliwy i kryje błyskawicznie. Malowalam i kolorami mieszanymi na Dekoralu - było w porzo, ale po 2 razach, i Duluxami akrylowymi, i też się sprawdziło - choć położenie drugiej warstwy było już tylko 'pro forma' :o . Aha, i warto duluxa rozcieńczyć wodą trochę bardziej, niż polecają, to wałek nie będzie chodził tak tępo (o ile sam malujesz, bo jeśli nie, to ten problem Ciebie nie dotyczy)

Danuśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, ci mężczyźni....... :D

Mironmk, niewielu jest takich jak my :wink: Większość jest taka jak opisywani przez Ciebie "fachowcy". Pan P zna się na fachu ale brak mu "podejścia" do klienta - jak pisał mr.moonlight.

Może jak pan P. wybuduje własny dom i przejdzie to co My przechodzimy teraz to zmieni styl pracy.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhal, z tego, co zdążyłam przeczytać o panu MP śmiem sądzić, że jest niereformowalny, i żaden domek - nawet jego własny nie jest w stanie go zmienić. W każdym razie na lepsze. Miałam takiego płytkarza - gościu(pan D.) był dobry w tym fachu, i niestety o tym wiedział. Potrafił nie przyjść nawet na trzy umówione terminy. Wreeesszcie robotę zakończył za niego facet z sąsiedniej budowy, i to nie płytkarz i...okazało się, że nie ma ludzi niezastąpionych.A gdy znajomi pytali o dobrego płytkarza, nie poleciliśmy im pana D.Dobrze mu tak, nie??? :D

Danuśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...