Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Kochani, trzymajcie za mnie kciuki - czeka nas ciężki tydzień...... Na budowie wszystko dziee sie teraz strzasznie szybko :D

Dach juz prawie cały ocieplony. Zaczna kłaść k-g. Pan P ma dokończyc kominek więc wstawią już docelowe drzwi wejściowe. Musimy kończyc garaż, ocieplic do końca balkon, wywieść sterte śmieci z działki i wyrównac teren. W najbliższym czasie kupic terakotę i inne kafelki. No i umówić się z facetem, który to wszystko położy...ja nie wiem kiedy to wszystko zrobimy....... :( tydzien za krótki......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że należy temat uogólnić z kobietami generalnie nie jest łatwo wytrzymać z męskiego punktu widzenia i na odwrót pewnie.

To jest bardzo dziwne, że powstają pary heteroseksualne chyba na zasadzie chęci bycia ciągle zaskakiwanym i upodobań masochistycznych. No cóż faceci są z Marsa a kobiety z innej galaktyki.

http://www.gifland.gower.pl/strony/gify/postacie/obcy/0543.gif http://www.gifland.gower.pl/strony/gify/postacie/obcy/0539.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nie wzięłam udziału w teście bo wzięłąm udział w reprezentacyjnym obiedzie u teściów. :wink:

Moja teściowa zajmuje się zawodowo ogrodnictwem (produkcja nasion i sadzonek różnych) i aktualnie chyba z pół tunelu foliowego przeznaczyła na hodowlę dla nas :D :D :D . Wczoraj np powiedziała mi, że ma już ze 30 małych bukszpaników (poza tym w szkółce trzyma chyba już ze 100 innych krzaczków i roślin :p ). A teraz będzie mi rozmnażać winobluszcz... Po prostu nie mogę się już doczekać aż to wszystko wsadzimy w ziemię i minie kilka lat - i będzie pięknie.

Teściowa fajna kobieta jest i to nie tylko ze względu na te rośliny, ale na całokształt !!! Polecam!

 

ps. dach skończony, dzisiaj kilka ścianek działowych mają w planie

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj też bym sobie popiła (niestety ciąża to prawie, jak esperal ...), w sobotę mieliśmy mieć zalany strop - piękna pogoda, wszystko przygotowane i telefon z betoniarni, że siadł im węzeł... Murarze musieli wyjechać, będą dopiero w środę i w czwartek będą dopiero "lali". A w wtedy ma padać śnieg z deszczem buuuuuuuuuuuu :cry: :cry: :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...