Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

loniu nikt nie chce sprzedac bo ceny ida w górę. Ludzie dostali na głowę bo czekaja na tzw. najlepszy moment czyli najdrożej chca sprzedawać. To jakis amok. Przed majem przyszłego roku jeszcze wiele głupot sie nasłuchamy i naoglądamy. Tak samo jest z mieszkaniami. Nagle wszyscy chca kupowac bo poszła plotka , że po wstąpieniu do unii to Polaków na nic nie będzie już stać i niemce nas wykupią na pniu.......brzmi jak żart ale sama słyszałam to na własne uszy :(

Szkoda gadać :evil: Rolnicy i inni posiadacze działek pewnie tym niemcom chcą sprzedawać za "grube EURO" :wink:

No cóż, będę trzymała rękę na pulsie i jak się czegoś dowiem to dam znać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nnatasza, z tym alkoholem to nie przesadzaj :D Ja z przyjemnosicia popijałam pifko bezprądowe a kieliszek wina od czasu do czasu był wręcz wskazany - miałam problemy z czerwonymi ciałkami....

Moja koleżanka przy drugiej ciąży to wręcz nie mogła się opanować, żeby nie łyknąć codziennie małego kieliszka czerwonego winka i dzieciak zdrowy jak dąb. Mój zresztą też :D Żadnych alergii i innych tam :D

Pamietaj ciąża to nie choroba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat. zastanawiam się nad założeniem okine drewnianych jeszcze zimą (dom nieotynkowany). Producenci twierdzą ze jesli nie otynkowany to OK, mrozy nie zaszkodzą. My się trochę boimy, a z drugiej strony trochę przyspieszyłoby to prace. Czy ktoś z was ma takie doświadczenia? Kiedy wstawialiście okna? Dodam, ze boimy się o to, że coś się popsuje, spaczy itp. bo oczywście alarm i monitoring to obowiązkowo (choć ze złodziejami to też nigdy nie wiadomo).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda najśmeszniejsze jest to, że zagraniczniaki po naszym wejściu do Unii nie będą się rzucać na plasterkowate działki budowlane. Oni są bardziej zainteresowani ziemią rolną po 300 -500 ha albo dużymi posiadłościami.

 

No ale co zrobić. W głowach im się poprzewracało jeden chciał 200zł/m2 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak loniu, my zadjemy sobie sprawę z pewnych mechanizmów ale większość naszej populacji niestety nie. I nie radze tłumaczyc. Ja raz spróbowałam i zostałam zakrzyczana. chociaz nie nalezę do osób łatwo poddających sie odpuściłam.... Szkoda wysiłku :evil:

 

A te 200 PLNów to juz przesada :evil:

Zobaczysz co się będzie działo tak mniej więcej za rok.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Tu Danuśka

Zapewne wszyscy zauważyliście moje zniknięcie :lol: (pełno nas, a jakoby nikogo nie było).Ja wiem... To byla banicja - telekompromitacja polska sa zrobiła nam przerwę w uslugach na dwa tygodnie...nie wiemy do dzisiaj, dlaczego. A tak mi smutno, bo widzę, że poezyje tu prawdziwe powstawały masowo :cry: Ja też tak kcę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...