Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

MHAL - :D gratulacje dla męża :D

pyrka - :( szkoda, że dopiero teraz się dowiedziałam, bo cały potrzebny beton już kupiłam - na szczęście nie było tak źle (ale faktycznie trzeba go było kilka razy rozrzedzić). Jak do tej pory nie był spękany na fundamentach, pierwszej wylewce w domu i na stropie nad garażem - będę pilnie obserwować resztę stropu :evil: !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej Mhal! Miło słyszeć, że praca jest! Bardzo się cieszę! Poszło bardzo szybko i chyba bez przestojów? I zobaczycie, że będzie lepiej!

A u nas na poddaszu wymurowane wszystkie ścianki działowe! Były podrasowane :) przez architektów wnętrz! I na tym etapie już wygladają super! Zaczęliśmy nawet myśleć przez moment o przeprowadzce na górę! Z dołem się chyba mocno oswoiliśmy, poza tym "efektów specjalnych" tam jeszcze nie widać - bo dopiero zrobią się jak wejdzie karton-gips. Ale dom zaczyna nas ekscytować od środka! "Już za rok" pomyślałam sobie skrobiąc samochód dziś rano! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze złych wiadomości: własnie "wypiął" sie na nsa stolarz :evil: Teraz nie może i w ogóle to po nowym roku... :evil: :evil: :evil:

 

W zwiazku z tym PILNIE POSZUKUJEMY DOBREGO I NIEDROGIEGO STOLARZA!!!!!!

 

Błagam dajcie znać bo... nie wiem co :wink:

 

miron.........Palacz zniknął.........dzisiaj nie do namierzenia...jutro robie nalot dywanowy...... :evil: . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nnatasza, gościu robi meble REWELACYJNIE. Nam zrobił m. in. piękny, okrągły, rozsuwany stół, dokładnie tak, jak tego chcieliśmy, poza tym potrafi naśladować style i w ogóle jest bardzo bystry. Przy tym wszystkim jego ceny są przyjazne człowiekowi. Ma warsztat w Luboniu. Mam też drugiego, który robi bardzo efektownie, w Morasku, ale ten już mocno się ceni. CO do wykończeniówek, to nie wiem, czy go interesują, ale puszczę temat między moich znajomych, którzy pokończyli chatki i mają ładnie, może polecą kogoś. My skorzystaliśmy z firmy schodziarskiej, a DRZWI MAMY TEŻ kupione - zrobione. Mhal, głowa do góry, coś się wymyśli...

Mr Moonlight! To doskonały pomysł... W kaligrafii jestem doskonała, muszę przećwiczyć serduszka i ornamenty. Powala mnie Twoja kreatywność!

danuśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda planując lekkie schody zastanów się nad skorzystaniem z Centrum Schodów (Plewiska na kolejowej - ze Skórzewa 2 km ) - mają super schody i wychodzą taniej niż zamawiane u stolarza. Moi teście zapłacili za ładne schody jakieś 6000 z ogonkiem a stolarz chciał 10-12000.

 

Ja mam namiary na stolarza jeżeli chcesz - jest naprawdę solidny i robi wszystko - co do cen no to trudno mi powiedzieć do tej pory robił mi parapety ale będę jeszcze z niego korzystał.

 

Jeszcze raz dzieki za tak daleko idącą fatygę http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_4_105.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...